Іронічні прогнози на “смугастий” 2022 рік – Рік Тигра

Військово-історичний прогноз.

Маски змінюють життя планети. У 2022 році кішки і люди носитимуть “маску тигра”, але мода може пошкодити шкіру обличчя…
Нині на Землі живе лише шість видів тигрів: амурський, південно-китайський, індокитайський, малайський, суматранський  і бенгальський тигр. Але в політичному житті планети тигрів десятки… Тигри  світової  партії війни нагадають про себе своїм ревом. Якщо тигр збирається нападати, він не гарчить, а пирхає і шипить.
У ХХI столітті буде лише одна світова війна, але вона вже йде і триватиме сто років. Війна – ліки від переїдання ситим життям. Вона обнуляє бажання душі та тіла. 1300 сторінок “оборонного бюджету” США на суму 777 мільярдів говорять багато про що… Черчіль казав, що війна – це коли за інтереси інших гинуть абсолютно безвинні люди. Газета The Washington Post навіть склала карту ймовірного наступу на декількох фронтах України… Так, український вовк слабший за російського ведмедя, європейського лева і східного тигра, але в цирку він не виступає… Мао Цзедун попереджав: Коли в джунглях немає тигра, царем стає мавпа.

З запаху сечі іншого тигра тигр може отримати багато інформації: вік, стать, стан репродуктивної функції … Голоси тигрів так само унікальні, як відбитки пальців людини. Через подібні умови проживання ведмеді становлять чималу частину раціону тигра. Тигри можуть гарчати на ведмежий манер, щоб заманити жертву до себе в пазурі. Тигри добре адаптуються до умов полювання. Наприклад, зустрівшись з крокодилом, тигр не намагатиметься вбити його улюбленим способом – прокусуючи шию, тому що знає, що шия крокодила покрита товстим шаром міцної шкіри. Натомість тигр постарається засліпити рептилію, ударивши лапою по очах, а потім переверне її і вчепиться в м’яке вразливе черево.
(Так алегорично в 2034 році (Рік Тигра) покажуть сценарії війни за Далекий Схід та Тайвань китайські аналітики)

 Жіночий прогноз.
* Бог створив кішку для того, щоб у людини був тигр, якого можна погладити. (Віктор Гюго)

Так само, як і у домашніх кішок, смужки на шерсті тигра «дублюються» на його шкірі, тому навіть поголений тигр все одно залишиться смугастим. Тигриці здатні зачати потомство всього 4-5 днів на рік. У цей період вони намагаються спаритися якомога більше разів. Тигри можуть спаровуватись і виробляти потомство з іншими дикими котячими, за винятком левів.
Ах, ці кішечки-тигриці, Ви і богині, і блудниці! Як кажуть американці: без грошей не можна бути леді. Чарівність та талант, краса та наполегливість можуть стати “стартовим капіталом” у 2022 році.

Філософський прогноз.
Літайте там, де інші плавають! Немає минулого і майбутнього – є вічне сьогодення. Фізики стверджують, що часу немає, є рух. Час породжує енергію, а енергія військових народжує час! Усьому свій “біблійний” час: 2019 – Рік Кабана (час хрюкати), 2020 – Рік Щура (пищати), 2021 – Рік Бика (ревіти), 2022 – Рік Тигра (час гарчати і  кусати), 2023 – Рік Кота – м’яукати… 2024 – Рік Дракона (драконити), 2025 – Рік Змії (час шипіти), 2026 – Рік Коня (час скакати), 2027 – Рік Кози (мекати ), 2028 -час дразнити, 2029-кукарікать, 2030 – Рік Собаки – лаяти, 2031– Рік Кабана (час хрюкати, але на октаву вище, або нижче …)
Смартфон стає головним знаряддям війни та миру, праці та відпочинку, ігри та навчання! Інтернет зробив багатим кожного землянина у багато разів. Змінилася структура багатства! Йде війна “за астральні та ментальні” межі держав і народів.

Оптимістичний прогноз.

21 січня та 4 грудня 2022 року – планета відзначатиме Міжнародний День обіймів. Обійми збільшують вироблення «гормону кохання», продовжують молодість. Обійняти – значить запросити у свій світ. Канадські дослідники з’ясували, що ті, хто обіймається, регулярно повільніше старіють. Їхня тривалість життя, в цілому, на три роки довша, ніж у тих, хто воліє уникати обіймів. Тисячолітня мудрість каже, що найкраще місце на Землі: в обіймах коханої людини!

З новим роком!

 Олексій та Михайло Арошенко, тигрознавці
м.Дніпро