Нову творчу грань продемонстрував письменник, перекладач, заслужений журналіст України Віктор Мазаний з Рівного – він випустив альбом «Люблю!» із записом у своєму виконанні популярних впродовж кількох десятиліть пісень «Троянди на пероні», «Тихо падає цвіт», «Кохана», «Мамина світлиця», «Забіліли сніги» поетів та композиторів Олександра Богачука, Климента Домінчена, Анатолія Горчинського, Ігоря Поклада, Ігоря Бараха, Ігоря Білозіра, Богдана Стельмаха, Бориса Олійника, Олександра Білаша. Вперше він презентував ці твори під час сольного концерту на своїй малій батьківщині у селі Городець Володимирецького району Рівненської області, почесним громадянином якого є і де заснував Поліський літературний музей та проекти «Городецький автограф», «Городець у вишиванці».

Багато його земляків зможуть слухати ці пісні і з альбому, якого автор – колишній номінант на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка (книга прози «Тінь павука», 2008 рік), – їм подарував.
Диск (професійне аранжування здійснив рівнянин Іван Рокіщук), став також експонатом Поліського літературного музею. Він, як стверджує директор Городецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ» Ганна Сернюк, використовується, зокрема, і на уроках вивчення поетично-пісенної спадщини майстрів слова.
Цю пісенну збірку демонструють і в музеї творчості лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, професора Василя Пилип’юка у селі Новоселиця Снятинського району Івано-Франківської області, також вона вже знана серед шанувальників української естрадної класики у Відні, Женеві, Парижі, Києві, Львові, Луцьку, Тернополі, Рівному.
Віктор дебютував і на великій сцені оновленого Рівненського палацу культури – він представив пісню «Троянди на пероні» у звітному, ювілейному концерті народної артистки України, професора Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету Наталі-Марії Фарини. Його голос («Мамина світлиця») звучить і в мережі Youtube (https://www.youtube.com/watch?v=ovnqacZw49w).

Віктор Денисюк.
м. Рівне.
На фото:
Співає Віктор Мазаний.
Альбом пісень «Люблю!».

Мазаний диск