8 вересня у Верхньодніпровській міській бібліотеці відбувся творчий вечір нашого колеги – члена Національної спілки письменників України, лауреата численних літературних конкурсів, автора 9 книжок поезії та прози Євгена Безуса.

Ювіляр – бо 3 вересня Євгену Федоровичу виповнилось 80 років – презентував вельми значний результат свого натхнення – дев’яту книгу – збірник «Талан талановитих».  До книги увійшли двадцять вісім оповідань, три повісті та «Казочка про малововків», об’єднані  під одним дахом.

 З подвійним святом шановного добродія прийшли привітати начальник відділу з гуманітарних питань Верхньодніпровської міської ради Світлана  Сергеєва; завідувачка сектору з питань культури, туризму, фізичної культури і спорту Ліна Сопіна; директор Верхньодніпровської центральної міської бібліотеки Олена Матросова.

Звичайно, ця мистецька подія не залишилась поза увагою колег –літераторів. Щирі побажання з ювілеєм та презентацією нової книжки прозвучали від  голови ДОО НСПУ Фіделя Сухоніса; першого заступника голови

Володимира Кільченського; заступниці голови-керівника пресслужби Еліни Заржицької; дитячої письменниці, кандидатки філологічних наук Олени Фединої.

Від колективу Дніпропетровської обласної організації  вони побажали старшому другу та колезі нескінченної енергії та запалу, невичерпного творчого джерела, широкого кола поціновувачів сили слова.

Голова ДОО НСПУ і, за сумісництвом, шеф-редактор Всеукраїнського щомісячника «Бористен» Фідель Сухоніс оголосив про нагородження Є. Безуса Дипломом лауреата Міжнародної відзнаки ім. Івана Багряного.

Заступниця голови Верхньодніпровської «Просвіти» Валентина Новодон вручила Євгену Федоровичу грамоту за активну громадську діяльність. Поети Верхньодніпровʼя: Віктор Шкуро, Іван Демченко, Віра Кравцова поетичним словом віншували собрата по перу.

Прозвучали й музичні вітання – пісні у виконанні дуету Миколи Черненка та Олени Федорянко.

Гості гаряче аплодували вчительці музичної школи, виконавиці Аліні Леник. Під гітару вона виконала пісні на вірші ювіляра.

Особливі нотки родинного тепла та любові набув захід, коли до мікрофона підійшли рідні та близькі Євгена Федоровича: його дружина – багаторічна соратниця та помічниця; син і молодший брат. Завітали й  колеги по роботі з ТОВ «Агрогазсервіс» і ПП «МастерОк», читачі бібліотеки, друзі й товариші.

Квіти, подарунки, добрі слова, посмішки та жарти – так запамʼяталась всім ця мистецька імпреза.

Сподіваємось, що Євген Федорович ще багато років творитиме, працюватиме і надихати й нас на добрі справи на благо рідної України.

Еліна Заржицька