Наукова робота з маркетингу студентки Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний коледж» Вікторії Івасишин (група Ек – 31М) перемогла в конкурсі Scholarship. Керівник наукової праці – викладач дисципліни «Основи маркетингу», кандидат економічних наук Ірина Соловей.

Згідно з програмою конкурсу Scholarship, автор статті-переможця отримає стипендію (грошовий грант) на оплату навчання в розмірі 13 000 грн. Конкурс Scholarship використовує міжнародний метод заохочення і стимулювання активної та здібної молоді. Такі конкурси проводяться по всьому світу як навчальними закладами, так і комерційними організаціями. Зокрема, програма Scholarship працює у вузах Америки та Європи. В Україні вона ще не набула достатнього поширення. Грошовий грант, який надається переможцям конкурсу, можна витратити тільки на оплату за навчання, якщо студент навчається за кошти фізичних чи юридичних осіб, або оплатити навчальні курси. Журі конкурсу, в якому брали участь дванадцять  наукових робіт, високо оцінило наукове дослідження Вікторії Івасишин та її керівника І. Соловей за темою «Ставлення до мікрокредитів у країнах Європи, СНД і Азії».

Відрадно, що представниця агротехнічного коледжу, здобувши перемогу в конкурсі, матиме надійне джерело доходу для подальшого розвитку й становлення себе як майбутнього фахівця. Успіхів тобі, Вікторіє, творчих поступів! Нехай ніколи не згасає інтерес до навчання й наукової праці!

Тетяна Бідзіля, м. Бережани.