Євген Баран
Говорить Євген Баран… Щоденникові медитації, афоризми. – Чортків: Золота Пектораль, 2017. – 160 с.

У книзі Євгена Барана ставляться запитання, на які нема однозначних відповідей. Для автора сенс писання полягає у постійній потребі запитань. Намагання вийти за рамці літератури приводить автора у коло тієї ж літератури. Однак, він не здається, і далі наївно вірить, що вільний від неї…

Маріанна КіяновськаМаріанна Кіяновська. Гематомагавафа: живі перетворення. Поезія – Чортків: Золота Пектораль, 2017. – 168 с.

Василь Кузан

Василь Кузан. Різдво метелика: поезії. – Чортків: Золота Пектораль, 2018. – 112 с.

«Різдво метелика» Василя Кузана – збірка поезій, народжених із любові, болю, тривог та переживань автора. Тут передана вся палітра відчуттів тонкої душі поета, викликана переходом у нове тисячоліття…

Дараманчук Петро. ЧАС ДЕМОНА. Роман. – Чортків: Золота Пектораль, 2017. 448 с.

Дипломант Міжнародного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс та пісенної лірики про кохання «КОРОНАЦІЯ СЛОВА – 2015» в номінації «РОМАНИ»

Події роману розгортаються в шістдесятих роках минулого століття у західних областях України. Коли комуністи робили, по суті, останні вже, відчайдушні спроби побудувати, урешті-решт, комунізм в СРСР, коли відбувалися шалені гоніння на церкву та переслідування людей за релігійні переконання, – та коли ж і моральність тих, що, власне, взяли на себе місію «ощасливити» підневільний «радянський» народ отим ефемерним суспільством загальної справедливості й рівності досягла нечуваної глибини падіння.

Малий Богдан. Дорога до себе. – Чортків: Золота Пектораль, 2017. – 84 с.

Нова збірка Б. Малого має виражене релігійне спрямування, в ній відбиті духовні пошуки автора, який живе в нерозривній єдності з Богом і все провіряє світлом Євагнелія.

Ігор Павлюк. Мезозой: роман. – Чортків: Золота Пектораль, 2017. – 288 с.

Роман «Мезозой» Ігоря Павлюка – колоритний авторський простір, пронизаний променем часу, який уже не може бути авторським, а тільки загальнолюдським, як не намагатися його стиснути, чи навпаки, розтягнути. Власне, боротьба із перехідним часом (мезозой – (від грец. μεσο – середній і ζωον – життя) – то справжнє завдання митця. Підкорити час – усвідомити своє людське минання, яке споріднює з усім живим у Всесвіті. Пристрасть до привласнення тілесної любові, слави і влади, грошей – ознаки сучасної епохи. Головний герой роману Андрій Наюк, віршами якого він інкрустований, переживає вражаюче велику кількість подій та змін у житті за невеликий відрізок часу, шукаючи Бога. На
початку роману він юний, наприкінці – сивий, але ще молодий, «сивий хлопчик» називає його автор.

Роман Левандовський
Роман Левандовський. CINEMA: поезії: Чортків: Золота Пектораль, 2018. – 84 с.

Молодий поет з міста Кременець, що на Тернопільщині, пропонує читачам збірку своїх віршів «CINEMA». Будучи прихильником сучасного кіномистецтва, автор постійно знаходить в ньому натхнення і це відображається у його творах. Так як режисери намагаються показати глядачам своє бачення цікавих історій за допомогою відеоряду, так і Роман Левандовський у свій власний художній спосіб знайомить читачів з тим, що відбувалося у його житті за останній десяток років на Батьківщині та за її межами.