«Рядки з передової» – збірка, що вмістила в себе вірші 10 авторів, які в той чи інший спосіб причетні до війни. Фронтовики, лікарі, волонтери, добровольці.

Це одна з перших доволі розлогих публікацій віршів Романа Семисала, (Роман Семисал (Roman Semysal), бійця 24 бригади, а у мирному житті – актора, виконавця ролі Василя Стуса у виставі «Стусове коло». Уперше тут надруковані сильні і глибокі тексти Дар’ї Зубенко – героїні документального фільму «Невидимий батальйон», фронтового медика, яка також заспівала пісню «Дівчата» для проекту «Пісні війни». Поетичне амплуа тут показала і психолог Тетяна Ярошенко, чиї тексти знайомі багатьом за тегом #стихопсихотерапия.
Тут же – вірші інших авторів, чиї імена вже відомі читачам: Олега Короташа (Олег Короташ) Олени Максименко (Olena Maksymenko), Оксани Романів (Оксана Романів), Сергія Пантюка, Олени Задорожної (Olena Zadorozhna) Ярослава Платміра (Ярослав Платмір), Влада Сорда (Влад Сорд). Фіналізує настрій того, що ми прагнули вмістити всередину картина Івана Пішти (Ivan Pishta), за яку ми вдячні авторові.
Збірка вийшла у світ на грантові кошти від КМДА накладом 300 примірників. Майже увесь тираж розподілено між бібліотеками. Однак під час літературних заходів читачі виявляють до цієї книжки велику цікавість і бажання придбати її.
Йдучи назустріч вашим бажанням та зважаючи на унікальність книги, упорядники оголошують збір коштів, таку собі невелику краундфандингову кампанію для друку додаткового тиражу, аби ця поезія потрапила також на полиці ваших особистих книгозбірень.
Від вас: грошовий внесок на карту, спеціально відкриту для цього проекту 5168 7427 1214 6178 (Пантюк Сергій Дмитрович). Якщо сума коштів становитиме 120 і більше гривень – повідомляйте про це в приватні повідомлення, і ви одним з перших отримаєте примірник «Рядків з передової», як кажуть, щойно з печі. У нас вже є готовий макет, який нам люб’язно передали адміністратори грантового проекту.
Будемо вдячні за будь-яку підтримку! В тому числі і за репост цього повідомлення. Ми дуже хочемо, щоб ця збірка віршів, десять абсолютно різних поглядів через призму війни, знайшли свого читача якнайшвидше!

Щиро ваші, упорядники збірки «Рядки з передової» Сергій Пантюк та Олена Задорожна.