BRUTTO – це більше, ніж черговий музичний експеримент Сергія Міхалка. BRUTTO – це потужна музична машина зі справжнім арсеналом бойовиків, які люблять і дорослі, і діти. А найголовніше: BRUTTO FAMILY – це велика і дружна сім’я, що складається не тільки з учасників групи, але і безлічі шанувальників по всьому світу. Спеціально до п’ятиріччя BRUTTO Сергій Міхалок і #bruttofamily представляють новий кліп і пісню «Мельхиор и Каспар»!

Посилання на кліп: https://youtu.be/YVvhj01DZIE 

Зйомки кліпу проходили на третьому з’їзді #bruttofamily, а режисером кліпу став великий друг всього BRUTTO Дмитро Авдєєв.

 – У нас була класна тусовка, де ми нарешті зібралися з сім’ями та друзями. Було дуже весело, захоплююче, тому що ми всі один за одним скучили. Ми рідко збираємося великою компанією, тому що всі зайняті, і до того ж зібрати всю #bruttofamily практично неможливо, тому що наша сім’я велика. У цій неймовірно сімейній та веселій атмосфері ми навіть не помічали, що знімаємо кліп. У нас не було репетицій і дублів і час пролетів дуже швидко. Кліп відмінно передає всю атмосферу нашої зустрічі.

Незважаючи на те, що у BRUTTO зараз вимушена перерва по ряду об’єктивних причин, ми завжди збираємося разом на знакові концерти та фестивалі. Там, де ми можемо вломити трошки важкого звучання BRUTTO і зіграти наші хіти. Ми всі росли на піснях гурту Ляпис Трубецкой, давно дружимо і останній тур Ляпіса також разом відкатали. Тому завжди з радістю приєднуємося до концертів Ляпис-98 і відчуваємо себе дуже гармонійно на цих концертах. Але, не переживайте – BRUTTO ще виступить з повноцінними концертами у всеозброєнні, – поділився емоціями соліст групи BRUTTO Віталій Гурков.

Більше 500 концертів за 5 років і тисячі глядачів на концертах, 3 повноцінних альбоми і 22 офіційних відеокліпи, тріумфальне повернення Сергія Міхалка і BRUTTO в Білорусь і запуск проектів «Ляпис-98» та «DREZDEN» – і ще багато всього  глядачі зможуть побачити у документальному фільмі «BRUTTO NOSTRA», прем’єра якого відбудеться 8 жовтня на всіх цифрових майданчиках групи. А напередодні цифрової презентації, 7 жовтня документальний фільм «BRUTTO NOSTRA» українці зможуть побачити одними з перших на великому екрані в Києві, Львові, Харкові та в Чернівцях в рамках кінофестивалю «BUCOVINA». Вхід вільний, але по реєстрації. Звертаємо увагу на те, що кількість місць обмежена!

Графік показів:

7 жовтня 2019

Київ, кінотеатр «Жовтень». Початок о 21:30.

Посилання на реєстрацію:

https://forms.gle/WZEu83EwjFXHnvUP6

Харків, Боммер. Початок о 19:30

Посилання на реєстрацію:

https://forms.gle/nXEJQfVmdBRZxV9Z8

Львів, Lviv Film Center. Початок о 17:20.

Посилання на реєстрацію:

https://forms.gle/u5CRyjPuRBRGcfsG9

Чернівці, кінотеатр «Магнат» в рамках фестивалю документальних фільмів «BUCOVINA» c 19 по 21 жовтня.

Посилання на соціальні мережі:

Інстаграм: https://www.instagram.com/brutto_nostra/

Facebook: https://www.facebook.com/brutto.official/

YouTube: www.youtube.com/user/BRUTTOBAND