Комісія з присудження премій Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози «КРИЛАТИЙ ЛЕВ» оголошує прийом матеріалів на визначення лавреатів 2024 року. Цьогоріч і надалі ми змінюємо концепцію прийому рукописів – створюємо можливості літераторів (особливо молодих), у творчому доробку яких ще нема книжок.
 Ми відчиняємо браму перед усіма бажаючими (не обмежуючи проживанням в Україні) поборотися за нагороди – дипломи, почесні та спеціальні відзнаки конкурсу.


 Попри відсутність вікових рамок, конкурс продовжить тенденцію на відкриття нових імен в літературі і пошук найвдаліших, найталановитіших новотворів.


 Особливу вагу матиме і спеціальна відзнака під назвою «Свята Софія», де найбільші шанси на перемогу матимуть твори, в основі яких є глибокі морально-етичні цінності. 


 Вже традиційно Журі визначить десятку найкращих авторів та найперспективніших молодих талантів, рукописи чи фрагменти яких будуть опубліковані в молодіжних числах часопису «Дзвін».


 До розгляду журі приймається видрук на «А-четвертому» 14-им кеглем рукопису прозової книжки українською мовою та переклади українською іншомовних рукописів, без тематичних обмежень, (за винятком творів для дітей та фантастики), не опублікованих досі окремою книжкою, поданого автором чи уповноваженою особою до 1-го серпня поточного року. Коротка інформація про автора із зазначенням віку та контактні телефони обов’язкові.


 Матеріали для участі в конкурсі просимо надсилати за адресою: Літературний Конкурс «Крилатий Лев», Львівська обласна організація НСПУ, вулиця Соломії Крушельницької, 17 (2-й поверх), Львів-центр, 79000 або Новою поштою (відділення № 14). Телефонні консультації: 067-713-68-74.