За повідомленням Чортківської міської ради, почесний житель нашого міста Юхим Макотерський звернувся до міського голови з пропозицією змінити окремі назви вулиць Чорткова.

Зокрема, перейменувати одну з вулиць на честь нашого земляка Богдана Гаврилишина за значний особистий вклад у розвиток України. Для популяризації фактів історії України одну з вулиць міста Юхим Фотійович запропонував перейменувати на вулицю Чортківської офензиви. Як відомо, Чортківська офензива є історичною назвою наступальної військової операції Української Галицької Армії, здійсненої в період з 7 по 28 червня 1919 року. Вона була однією з найзначніших наступальних операцій Галицької армії під час Українсько-польської війни в Галичині 1918-1919 років.
До пропозиції Юхима Макотерського, поважного чортківського краєзнавця, яка адресована міському голові, хочемо додати і свою: «Вельмишановний пане голово, розгляньте на сесії міської ради також питання про перейменування вулиці Степана Тудора (р-н Синяково), який у 20-х роках минулого століття вчителював у Чорткові і був активним діячем комуністичного руху, а його меморіальну дошку заховайте подалі від людських очей». Чортківців, як і львів’ян, такими питаннями дратувати не можна…