(Прогнози Таргіти – Дніпровська Кассандра)

* Героїзм української армії, військовий потенціал США, Англії, Німеччини, Італії, Франції, Польщі, Данії, Канади, Японії, Австралії.. 40 країн світу знищить армію агресора Путіна. Санкції «зведуть до нуля» економіку переможеної Росії. Їй загрожує банкрутство. Доля Північної Кореї та Куби. Ще П. Чаадаєв писав, що Росія показує всьому світу – як не треба жити. Колективний Путін позбавив Росію майбутнього! Застряг у минулому. Він зруйнував середовище спілкування, свободу реалізації ідей, знищив точки координації між людьми.
* Російська Федерація вже зазнала збитків у розмірі 1,2 трлн доларів (близько 8000 доларів на кожного = річна зарплата «дуже середнього» росіянина.) Росію чекає колосальна сума післявоєнних репарацій (4-5 трильйон доларів). Розплата триватиме 20-30 років. На лікування «імперської шизофренії» (манію величності та марення переслідування) піде 30-40 років… Саме економіка вплине на політику «денацифікації Росії». Відродження СРСР – Північної (Сибірської, Самарської, Ставропольської…) Радянської Соціальної республіки – це ймовірна «технологія» уникнення повоєнних боргів Російської Федерації… Петербург можливо схоче приєднатися до Фінляндії! Калінінград — до Польщі, чи до Німеччини.
* Реінкарнація ДНР вірогідна – Донська та Далекосхідна «народні республіки» вже існували в 20-х роках, мали свою валюту… Татарстан, спираючись на ресурси Туреччини, проголосить незалежність.
*Перегук століть: у 1860-х роках Росія зазнала поразки в Кримській війні. Після цього кріпосне право було скасовано. Поразка в Кримській війні-2022 кардинально змінить життя, географію та філософію Російської Федерації. Вона загнала себе в «історичну яму», яку готувала Україні… Від двоголового орла Росії скоро залишаться тільки пір’я! …

PS:
* Таргіта – пророчиця скіфського вождя Таргітая, першої особи, яку стародавні греки зустріли на березі Борисфену (Дніпра). Вона є духовною сестрою знаменитої давньогрецької Кассандри. Третє «астральне» око допомагає їй побачити Невидиме Сьогодення, яке складається з «туману» минулого і майбутнього…

.

Михайло Арошенко, поет, місто Дніпро, Україна