У музичній програмі фестивалю братимуть участь Перкалаба, КораЛЛі, Рура, Пан Пупец (Івано-Франківськ), Гич-Оркестр, Бурдон, LBB (Львів), Фолькнери, Zapaska (Київ), Longital (Словаччина).

   Окрім двох днів різнопланового концерту,де один день цікавіший за інший, учасники фестивалю протягом обох днів зможуть взяти участь у сплавах карколомними порогами Черемошу, пізнати культуру, природу краю на екскурсіях, здійснити піші, вело, кінні прогулянки, перейняти ремесла у гуцульських майстрів, придбати місцеві сувеніри.

На території фестивалю відбуватимуться виготовлення ляльки-мотанки, гончарства та ін.

   В суботу, (11 травня 10:00-12:00) фестиваль відкриється об’єднаним сплавом Чорним Черемошем дружніх туристичних клубів та організацій. На наших плавзасобах ми раді бачити журналістів-відчайдухів, що готові взяти участь у сплаві Чорного Черемошу (Дземброня – Красник). Кожний акредитований представник мас-медіа матиме змогу долучитися до однієї із команд туристів, що приїжджають на сплави із різних куточків України.
«Черемош-фест-2013» символічно закриється виконання невмирущої пісні Володимира Івасюка -«Водограю», спільними зусиллями артистів та глядачів, що їм завбачливо буде роздано роздрукований текст. Фестиваль не має кінця – він всього лиш переводить подих – із тим, щоб перетворитися на ініціативу на постійній основі в майбутньому.
Наметове містечко на фестивалі – поруч сцени, із встановленням необхідної кількості туалетів, сортуванням та вивезенням сміття, передбаченими місцями для багаття. Є можливість паркування автомобілів, працюватиме охорона усієї території проведення заходу, буде організовано крапки продажу їжі та напоїв. Працюватиме пункт надання медичної допомоги. Окрім розміщення у наметовому містечку, передбачено в «зелених садибах» за попередньою домовленістю.
Для учасників та гостей фестивалю буде організований трансфер до Криворівні зі Львова, Івано-Франківська та Тернополя.
Участь у «Черемош-фесті-2013» – безкоштовна. Організатор залишає за собою право вилучення з території проведення фестивалю гостей-елементів у стані, піддатливому до створення незручностей для інших учасників фестивалю.
Захід відбудеться під егідою славного Товариства Лева та за сприяння Всесвітнього Фонду Природи із залученням підтримки провідних медіа-компаній країни. Організатор фестивалю – «Майстерня громадських ініціатив».
Контакти:
Юрко Досяк, співорганізатор фестивалю «Черемош-фест», співзасновник «Майстерні громадських ініціатив», моб.тел.: (097) 7317238. (063) 5997085;
Андрій Мельничук, співорганізатор фестивалю «Черемош-фест», співзасновник «Майстерні громадських ініціатив», моб.тел.: (067) 3397638
e-mail: cheremosh.fest@gmail.com
www.facebook.com/festival.cheremosh
www.vk.com/cheremosh_fest