ЕГО «Зелений Світ» та спільнота «Кіноклубу на Зеленій» запрошують на перегляд фільму “Авто*Мат” у бучацькому «Арт-дворі», що розмістився у центрі історичного Бучача, відбудеться 21 червня.

Режисер Мартін Маречек / Чехія / 2009 / тривалість сеансу 90’
Трейлер фільму можна переглянути тут https://www.youtube.com/watch?v=0fuJpA9mR0c&feature=related
Громадська ініціатива «Авто*Мат» з Праги має на меті зробити місто комфортним для життя. Цей фільм – не просто критичний погляд на проблеми, пов’язані з культом автомобіля. Це за великим рахунком спроба зрозуміти, що люди думають про своє місце на Землі.
Будь-яке місто мало би стати мікросвітом, створеним творчими зусиллями людей. Світом, де вони працюють, навчаються, спілкуються і відпочивають, місцем, яке люди вважають своїм спільним домом.
Ініціатива «Авто*Мат» – це рука допомоги, проте насамперед люди мають допомогти собі самі. Щоб полюбити свій міський простір та його мешканців, вони мусять зробити його місцем для життя, а не транзитним коридором.
Мартін Маречек почав вивчати культурологію на філософському факультеті Карлового університету Праги в 1992 році, але закінчив уже факультет документального кіно празької Академії мистецтв (FAMU) (2002). У своїх документальних фільмах він зосереджується на духовних цінностях, ролі громадських організацій і тому, чи може звичайна людина бодай трохи змінити сучасний світ.
А тепер коротко про громадську ініціативу «Арт-двір» (http://artdvir.org/), яка цьогоріч відкриває у Бучачі вже свій четвертий сезон. Креативна команда «Арт-двору» щонеділі творить тут різного роду мистецькі та культурницькі атракції. Дійства відбуваються у імпровізованому сценічному просторі, який волонтери облаштували в історичному дворику, що дивом зберігся у самому центрі міста.