За сприяння Одеського творчого клубу (ОТК) та Об’єднання молодіжних клубів в рамках підготовки до Всесвітнього дня книги та авторського права відбулася творча зустріч лауреата Шевченківської премії поета Анатолія Кичинського із літераторами та митцями Одеси. Подія пройшла навіть без натяку на казенщину чи офіціоз. Це була щира, відверта розмова, тон якої було задано віршем Кичинського “Процес”.

В ній взяли активну участь і відомі одесити, зокрема: Аркадій Ром, Олександр Мусті, Тетяна Десенко, Ігор Потоцький, Євгенія Красноярова, Марк Епштейн, Олексій Семеніщев, Анна Стремінська, члени НСПУ Наїль Муратов та Елла Леус. А Костянтин Ільницький прийшов на зутріч із новою книгою поезій і запросив на презентацію.
Модерував подію відомий поет Олександр Косенко.
У найближчих планах Одеського будинку творчості – організація творчих зустрічей із поетом Василем Кузаном, поетом Олександром Гордоном, поетом та прозаїком Володимиром Шовкошитним, головою НСПУ Михалом Сидоржевським та участь у проведенні презентації – квест літературного альманаху “Палісадник”.

Анатолій Кичинський

 
ПРОЦЕС

Стогне простір, привалений часом.
І залізом посвистує смерть.
І провалюється під Пегасом
ненадійна повітряна твердь.

Божевільне бажання літати
з небосхилу сповзає в ковил.
І надходять нові експонати
у музей ампутованих крил.

Світ під слідством розколеться навпіл,
і до справи долучать знавці
об аорту затуплений скальпель
у сліпого хірурга в руці.

І не стане ні кращим, ні гіршим
це прозове життя, у якім
суд відмовиться вірити віршам —
найчеснішим лжесвідкам твоїм.