Нещодавно, на прохання читачів, ми опублікували статтю про збір коштів Чортківським штабом національного спротиву. Вже до кінця дня в коментарях до статті отримали багато негативних висловлювань, люди нарікали на  цю нібито патріотичну організацію, її керівників,  ситуацію по витраті зібраних коштів,  звіту тощо.

Швидше за все: ці коментарі походять від “конкурентів”, яких на наших теренах, хоч греблю гати. Чортківці використовують любу нагоду “пропіаритись”.
Однак, щоб допомоги у цій благородній справі, коли у країні йде війна, конкуренції немає бути місця. Лише спільними зусиллями ми зможенмо не лише здолати внутрішнього та зовнішнього ворога, але й побудувати міцну державу, –  повідомляють Чортківські новини.

“Золота Пектораль” робить свої умовиводи: чортківці не довіряють штабу національного спротиву, мабуть, через те, що в керівний склад незареєстрованої організації входять такі “непролюстровані” особи, як голова Чортківської РДА Віктор Шепета і громадський діяч Богдан Батринчук, за якими віддавна тягнеться шлейф фінансових зловживань.

Leave a Reply

Your email address will not be published.