Він свідомий, із громадянською позицією, політично обізнаний та ще й народний депутат. Напевно, він єдиний із керівників українських каналів, що має свій блог, та не бозна де, а на сайті «Народної самооборони», хоча сам безпартійний. Він, як батько, опікується проблемами щодо прав і свобод людини взагалі, і журналістів зокрема.

Гадаю, ви вже здогадалися, що йдеться про Юрія Стеця, генерального продюсера 5-го каналу, який прямо зараз святкує свій День народження. З чим я його і вітаю та дарую найліпшу з моїх улюблених пісень! Щиро ваша, “Дуся”.

“Золота Пектораль” також приєднується до таких щирих привітань/зичень/віншувань із днем народження Юрія Стеця – і “Дусі”, і народних обранців, і журналістів, і рідних, і знайомих, і близьких… Але наше видання дуже хоче, до цього заохочує відомого політика, якого благословила на світ саме чортківська земля, щоб він ніколи не відрікався своєї отчини, своїх добродушних і славних краян, доля яких, здебільшого, устелена, не пишними квітами, а колючим терням. Нехай щасливиться і гараздливиться Вам, пане Юрію, нині і завжди. Мир Вашому дому!!!