Тернопільська обласна та Чортківська районна організації ветеранів афганської війни закликають, насамперед, жителів нашого краю прийти цієї неділі, 25 травня, на виборчі дільниці і проголосувати за нового Президента України. 

«Афганці» виступають за те, щоб якомога швидше обрати Президента України, людину, яка би взяла на себе відповідальність за долю держави. Президент України, переконані ми, має бути обраний вже у першому турі народного волевиявлення, тобто 25 травня. Вибори в один тур стане найкращою відповіддю російським агресорам і тим українським політикам, які стараються зірвати дату проведення виборів, перенести її на невизначений час. Наша позиція полягає в тому, що зважаючи на стислі терміни, нам потрібно обрати президента у першому турі для того, щоб по-перше – розрядити ситуацію, заспокоїти суспільство, надати подальшим процесам у країні легітимності, зекономити гроші, по-друге – зекономити час, який зараз для України є дуже дорогим. Потрібно обрати президента у першому турі, щоб не давати ворогові додаткового часу для дестабілізації ситуації в Україні.
На думку воїнів-«афганців», які з перших днів були активними учасниками Майдану, новий президент має не просто змінити обличчя, але й систему влади загалом. Саме тому потрібно брати активну участь у теперішніх подіях в країні та ні в якому разі не ігнорувати свого права на вибір, адже потім нарікати можна буде лише на себе.
Кожен втрачений голос – це є додатковий козир у руках Російської Федерації. Окрім безпосередньої процедури волевиявлення, «афганці» закликають ставати спостерігачами та контролювати законність виборчого процесу.
Минулі президентські вибори довели, що Юлія Тимошенко та Віктор Ющенко остаточно розвалили демократичний табір, зрадили людей, які підтримували демократичні перетворення, і привели на вершину влади Віктора Януковича – людиноненависника, руки якого нині заплямлені кров’ю багатьох українців, котрий довів нашу країну до економічної руїни, а народ до загального зубожіння. Цього разу ми не маємо права на помилку і тому ми закликаємо проголосувати на президентських виборах за Петра Порошенка, який має великий досвід у системі державного управління й репутацію успішного господарника. Перевага Петра Порошенка над усіма іншими кандидатами у його поміркованості, авторитеті. Через це, мабуть, команда одного із кандидатів на посаду Президенда України, відчуваючи своє цілковите безсилля, займається чорним піаром, незаслужено поливаючи брудом в окремих ЗМІ його особу. Але тільки Петро Порошенко може консолідувати націю, стабілізувати ситуацію в країні та дати гідну відсіч тим, хто піддав сумніву право нашого народу на свободу, забезпечить найближчим часом повноправне членство України в Європейському Союзі, а також ухвалить рішення з децентралізації влади та передасть повноваження громадам, районам і областям, запровадить нову регіональну політику, незабаром підпише економічну частину Угоди про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС.
Петра Порошенка, який має найвищий рейтинг серед кандидатів на президенство підримують відомі політики, письменники, колишні воїни-«афганці», усі люди, яким болить сьогодні доля України. Господь Бог дав нам, шановні краяни, мабуть, останній шанс перемогти у країні корупцію, бідність, зло, підлість і лукавство… Тож, не опустімо його.