17 листопада з нагоди Міжнародного дня студента у Чортківському державному медичному коледжі відбулась вітальна програма “Україна має талант”. Студенти-першокурсники дивували усіх присутніх своїми обдаруваннями.

Студенти нового набору мали змогу дізнатись про історію виникнення цього свята, адже досі День студента було веселе і безтурботне свято і не всі знали, що його історія аж ніяк не радісна, бо передували цьому трагічні події. Створенням Міжнародного дня студента весь світ зобов’язаний Європі. В основі цього свята лежить боротьба за права та інтереси студентів, потрясіння, розчарування і радість перемог. Здавалося, ті часи залишились далеко позаду. Та, переступивши 21 століття – ери гуманності та демократичних принципів, українське студентство опинилось у цетрі трагічних подій. Студенти у ніч на 30 листопада 2013 року вийшли на Майдан, аби висловити свою громадянську позицію щодо дій влади. Мирне зібрання було ліквідовано силовим і надзвичайно жорстоким способом.
В ході вітальної програми звучали патріотичні пісні та вірші, а класичний вальс у жовто-блакитних сукнях та запальний гопак підняли національний дух та настрій студентської молоді.
Та найкращим подарунком для усіх студентів стало привітання директора коледжу Заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук Любомира Степановича Білика.

IMG_4140_новый размер