23 вересня в Чорткові було вручено нагрудні знаки «Учасник АТО» військовослужбовцям Чортківського району, які побули в зоні бойових дій: Ігорю Гнипі, Володимиру Дребіту, Василю Кільчицькому, Андрію Слозанському.

Урочистості відбувалися на нещодавно облаштованій площі, прилеглій до центру Чорткова та державного медичного коледжу, за участю депутата Верховної Ради України Олега Барни, голови Тернопільської ОДА Степана Барни, голови Чортківської РДА Михайла Сташківа, Чортківського військового комісара Леоніда Підручного, священнослужителів, студентів та викладачів Чортківського державного медичного коледжу на чолі з директором, заслуженим лікарем України, кандидатом медичних наук Любомиром Біликом, громадськістю краю та представниками ЗМІ.
Хвилиною мовчання присутні пом’янули усіх загиблих Героїв, які захищали територіальну цілісність України.
«Висловлюю велику шану присутнім студентам, викладачам, цілій Чортківщині. Зараз перед кожним з нас стоїть окреме завдання, яке необхідно виконати: студентам – вчитися, аграріям – годувати державу, воїнам – захищати країну від ворога» – зазначив голова ОДА.
А також Степан Барна повідомив про те, що незабаром будуть відновлені військові частини, які протягом багатьох років знищувалися у нашій області. Вже відновлено Тернопільську 44-ту артилерійську бригаду. На цей час стоїть питання про відновлення Кременецької, Теребовлянської та Чортківської військових частин.
Треба відзначити, що за сприяння директора Чортківського державного медичного коледжу Любомира Білика було придбано та відремонтовано два автомобілі для зони АТО. На урочистостях Любомир Степанович Білик подякував кожному медколеджівцю за зібрані кошти та активну громадянську позицію. Всечесні отці освятили автомобілі, і незабаром їх передадуть українським військовикам.

IMG_8417

IMG_8421

IMG_8428

IMG_8439

IMG_8446

IMG_8483

IMG_8497

IMG_8525

IMG_8529

IMG_8536

IMG_8546

IMG_8573

IMG_8591

IMG_8668

IMG_8594

IMG_8643