Нещодавно в районі Чортківської греблі, яка має свою славну і цікаву історію, поряд із студентськими гуртожитками, що розташувались на перетині вулиць Млинарська та Шопена-бічна, відбулися велелюдні збори мешканців вулиць Шопена та Шопена-бічна, які проживають в даному районі і яким небайдужа доля одного з останніх зелених куточків нашого міста.
Організувала громаду на дебати з міський головою ініціативна група на чолі з місцевим жителем Іваном Стечишиним. На збори було запрошено міського голову Михайла Вербіцького, який прибув разом із своїм заступником Петром Волошином, котрий, до речі, ще донедавна був міським депутатом, інтереси яких він представляв у міській раді. Після кількагодинних гарячих суперечок та висловлювання місцевими мешканцями багатьох наболілих проблем, одноголосно були прийняті такі застереження громади: відмінити рішення тридцять дев”ятої сесії шостого скликання від 10 грудня 2013 РОКУ № 436 “Про надання дозволу ФО-П Дробатюк В.К. на розроблення попередньогого планувального рішення для: розміщення і обслуговування гідротехнічної споруди об”єкту енергетичної інфраструктури (малої гідроелектростанції) по вул. Млинарська в м. Чорткові”; заборонити проведення будь-яких не погоджених з громадою даних вулиць робіт на греблі між вулицями Млинарська та Шопена-бічна; зезпечити з 10 квітня 2014 року централізований вивіз сміття з вулиць Шопена та Шопена-бічна та заключити договори з власниками будинків щодо вивезення сміття; до кінця літа 2014 року забезпечити проведення вуличного освітлення на вулицях Шопена та Шопена-бічна; забезпечити пішохідний прохід та рух легкового транспорту по насипу повз русло річки Серет до вулиці Шопена, звільнивши дану ділянку від самовільно встановлених насипів та стовбів до кінця квітня 2014 року.
Післямова. Вимоги людей прилеглих вулиць обґрунтовані і справедливі. Вже пора настала найвища у надсеретомову місті керувати не як попало, а послуговуватися холодним розумом і гарячим серцем. Душі, наприклад, багатьох людей болять з вул.. Вітовського, Кармелюка тощо за ще одну відпочинкову зону у місті, йдеться про колишній автодром. Спробуйте, ми всі звертаємося до вас, як би не було важко, міські чиновники окультурити цю відпочинкову зону, приберіть сміття, де хтось на прилеглій смузі незаконно добуває пісок, Знаю, що проблема ця виникла і в роздачі на цій території земельних ділянок. Але намагайтеся через суди скасувати рішення чиновницької братії, яка приграбастала там собі земельки – і підприємці, і газетярі, і інша чиновницька гвардія. Я знаю, що коли ви, Чортківський міський голово, балотувалися на мера, то першим чи другим пунктом вашої програми стояло питання: повернути у власність громади розпайовані землі. Моральний закон вчить: рано чи пізно за свої слова треба відповідати.
Невже в Чорткові немає підприємців, щоб будувати мініелектростанцію. Цей брехливий тернопільський свободівський депутат вже отримав в Надала землю в парку Топільче. ніби для електростанції а насправді для ресторану. Кримінальна справа відкрита по ньому за підробку документів що дало йому за безцінь купити приміщення на ринку. А тепер добрався і до Чорткова. За що пан Вербіцький такий добрий? Виявляється що в час майдану свободівські депутати не були в Києві, не гинули на барикадах а рішали грошовиті земельні питання в Чорткові. Така мораль гнилої Свободи і чортківського мера