П’ятнадцять ударів важким предметом по голові отримала пенсіонерка з Чортківського району за те, що мало заплатила односельцеві за допомогу по господарству. Вбивцю старенької міліціонери розшукали гарячими слідами.

Як розповів заступник начальника Чортківського райвідділу міліції Андрій Свинарчук, загибла та підозрюваний жили по сусідству. Бабуся, хоч й виховала трьох дітей, та на старість залишилася одна – доньки виїхали за кордон, а син має власну родину на Житомирщині. Роботи старенька не цуралася – обробляла городи, тримала худобу. На що сил не вистачало самій – приймала допомогу односельців. Серед тих, хто декілька разів зголошувався підсобити пенсіонерці, був й раніше судимий 36-річний сусід.
Як вдалося встановити правоохоронцям під час слідчого експерименту, на подвір’я жертви зловмисник прийшов, коли надворі сутеніло. Перестрибнув через паркан і тихо постукав у двері. Бабуся, побачивши сусіда, відчинила. Не знала бідолашна, що впускає на поріг свого ката. А той до кривавої розправи над старенької уже приготувався – мав із собою саморобну сокиру.

Щойно пенсіонерка відвернулася, лиходій замахнувся і вдарив металевим наконечником її по голові. Оглушити не вдалося. Старенька впала, але почала кричати та кликати на допомогу. Аби не почули сусіди, нападник щосили став гамселити бабусю по обличчю.

Згодом судово-медична експертиза засвідчить – помирала пенсіонерка у важких муках, адже зловмисник наніс їй п’ятнадцять ударів важким предметом. Як наслідок – відкрита черепно-мозкова травма, чисельні переломи кісток лицевого та мозкового черепа, масивні крововиливи в речовину головного мозку та під його оболонки.

Здобиччю зловмисника стали майже 1300 гривень. Забравши гроші, та прихопивши знаряддя вбивство, лиходій кинувся тікати з чужого обійстя. В кущах викинув саморобну сокиру і попрямував до місцевої крамниці. Там набрав випивки й закуски та поніс додому.

Тіло пенсіонерки виявили сусіди. Про страшну знахідку люди повідомили міліціонерів.

– Наступного дня ми вийшли на слід підозрюваного, – каже Андрій Свинарчук. – Знайшли і знаряддя вбивства. Сьогодні підозрюваний, згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу, затриманий.

36-річному жителю Чортківського району інкримінують дві найтяжчі статті Кримінального кодексу – вбивство та розбій. Проводиться досудове розслідування.

За матеріалами: http://expreszt.com.ua/