Інформація про те, що невідомий вчиняє розпусні дії щодо двох малолітніх дівчаток, надійшла до міліції від їхніх батьків. Правоохоронці оперативно розшукали підозрюваного.

Міліціонери з’ясували, що восьмирічні дівчатка гралися у дворі свого будинку без нагляду дорослих. За словами малолітніх, з ними розпочав розмову незнайомий чоловік. Він попросив їх підійти до нього ближче. Коли діти послухалися, зловмисник зняв штани та продемонстрував їм свої статеві органи. Дівчатка злякалися та втекли, а вдома розповіли про все батькам.

Як повідомив начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ Андрій Кульчицький, за підозрою у скоєнні злочину затримали 45-річного мешканця обласного центру.

Чоловік працює двірником в одному з житлово-комунальних господарств. Раніше у поле зору правоохоронців підозрюваний не потрапляв, на обліку в психіатра не перебуває. Причин своєї неадекватної поведінки він пояснити не зміг.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 156 КК України (розбещення малолітніх). Триває досудове розслідування.