Щиро вітала глядацька зала ПНЗО «Школа мистецтв» 28 квітня вихованців дошкільних навчальних закладів міста, учасників першого міського фестивалю виконавського мистецтва «Крок до зірок». Юним зірочкам-дошкільняткам підморгнула віями підсніжників весна і зібрала разом, аби зробити крок у чарівне мистецтво пісні, танцю і музики.

Відома пісня «Крок до зірок» у виконанні вихователя ДНЗ «Ромашка», ведучої мистецького заходу Аліни Фаріон стала лейтмотивом всього мистецького дійства. Приємно було чути з уст вихованки ДНЗ «Радість» Аполлінарії Кобилаш вірш-заклик «Любіть Україну». Феєричні номери у виконанні юних артистів, змінюючи один одного, не залишали  байдужими нікого. Неперевершеними у мистецтві танцю були Софійка Ткаченко та Марк Злотьєв, вихованці ДНЗ «Теремок». Великою гордістю і любов’ю наповнювалися серця глядачів, коли зі сцени линули вірші і пісні про Україну, про рідний край. Особливої уваги заслуговували спільні виступи дітей і батьків, що ще раз довело, що у талановитих батьків – талановиті діти. Юні дарування змогли втілити і відтворити на сцені творчий задум своїх музичних керівників, помітно вдалими були як музичні мініатюри, так і колективні виступи. Зворушлива композиція «Небеса» у виконанні вихованців ДНЗ «Ромашка» підкреслила прагнення усіх дітей до миру під ясним сонцем.

Простора сцена ледь вмістила усіх юних артистів, які вийшли під останні акорди фінальної пісні, аби ще раз отримати заслужені оплески й овації від вражених глядачів. Усі учасники були нагороджені грамотами відділу гуманітарної політики та солодощами, якими потішили малечу щедрі спонсори У. М. Полковнікова, М. І. Юрчак, О. В. Мандебура, С. І. Рибак. У звуковому оформленні допомогу надав М. І. Пітькин. Дякуємо усім, хто долучився до проведення знакового у нашому місті дитячого мистецького фестивалю.

Тамара Іванова,
методист відділу гуманітарної політики
Новодністровської міської ради,
голова організаційного комітету

DSC08994

DSC09059

DSC09069