Громадська організація «Громадський майдан Чортківщини» висловлює щиру вдячність від імені бійців ДУК Правий сектор, 93-ї бригади, Правого сектору з с.Піски, 81-ї бригади, 122-го десантно–штурмового батальйону, батальйону «Тернопіль», батальйону «Луганськ -1», батальйону територіальної оборони «Львів», 24-ї бригади, 80-ї бригади та інших підрозділів, 29-го блокпосту, 25 блокпосту та бійців інших блокпостів, які були на маршруті пересування колони за щедрі Великодні  гостинці.

Доставили  усе, що необхідно для того, аби наші воїни відчули тепло Великодніх свят, щоб відчули, що ми про них пам’ятаємо та за них вболіваємо. Борці за волю України щиро дякують ініціаторам благодійної акції Гадзу П.І., Нетреб’яку І.І., всім аграріям Бучаччини  за їх допомогу бійцям, які на передовій. Також висловлюють слова дяки водіям Виннику Д., Дутчаку Р., Ніколишину І., Ваську Б., Морозко Б., Степовому О., приватним підприємцям Садівському Я., Михалчуку М., Громосяку П.

Воїни, що стоять на сторожі миру, телефонують до волонтерів з ГО «Громадський Майдан» та передають слова щирої дяки усім, хто приклався до створення Великоднього настрою солдатів та можливості покуштувати домашніми  «пасками і ковбасками».  Тож нехай Божа милість та благословення оросять життя благодійників, а мир, любов та злагода запанують у нашій оселі та в Україні!  Хай воскресне Україна, як воскрес Ісус! Слава Україні! Героям Слава!

Заступник голови ГО «Громадський Майдан» Орест Мурава