Позавчора  в приміщенні обласної бібліотеки імені О.Бойченка відбулися звітно-виборні збори Кіровоградської обласної спілки письменників. Основним питанням порядку денного заходу було обрання нового керівника спілки та складу ревізійної комісії організації.

Почесним гостем заходу став голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський.
Коментуючи свій приїзд до Кіровограда, голова Нацспілки зазначив, що звітно-виборні збори проходять у багатьох областях України. Нещодавно такі заходи відбулися в Луцьку, Івано-Франківську, Львові, Полтаві та Дніпропетровську. Кіровоградська спілка, за його словами, одна з найменших по кількості її членів (27 осіб), проте кількістю всесвітньо відомих корифеїв і визначних постатей наша область може пишатися.
Очолювати спілку письменників, за словами Михайла Сидоржевського, має людина креативна, сучасна і працьовита.
“Ми всі шануємо Василя Бондаря як письменника, як керівника, і шість термінів на цій посаді цьому підтвердження. Але нам треба рухатися вперед, обирати нових керівників, сучасних, гнучких і тих, хто хоче працювати і розвивати потрібну справу. Роботи дуже багато. І в контексті області, і в контексті всеукраїнському. Тож це має бути людина з якою комфортно працюватиметься, людина авторитетна та шанована”, – відмітив голова Нацспілки.
Заслухавши детальний звіт, роботу попереднього керівника спілки Василя Бондаря більшістю голосів присутні визнали задовільною. А після висунення та обговорення кандидатур, шляхом таємного голосування головою обласної спілки письменників обрали відомого кіровоградського поета Олександра Косенка. Іншим кандидатом на цю посаду була письменниця Антоніна Царук.
В коментарі “РК”, Михайло Сидоржевський зазначив, що в цьому році на функціонування обласної спілки виділено 250 тисяч гривень. Ці кошти Михайло Олексійович вважає доцільним витратити на видавництво книг з військово-патріотичної тематики, – повідомляє “Рідний Кіровоград”.

Ми,  золотопекторалівці,  вітаємо свого автора і приятеля Олександра Косенка з обранням на цю високу посаду і бажаємо йому здоров*я, багато років життя, творчого горіння і неспокою.