Вчора, 21 травня, персонал та засуджені установ виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області підтримав Всеукраїнську акцію «День української вишиванки».

Основною метою даного заходу є збереження українських цінностей, їх популяризації серед молоді та населення держави загалом.
Персонал Чортківської установи виконання покарань (№ 26) з нагоди свята одягнув на роботу вишиванки, в знак того, що сучасні українці є сполучною ланкою між минулим нашої нації з її історією та традиціями.
У Збаразькій виправній колонії (№ 63) відбувають покарання жінки з різних регіонів нашої України, і кожному регіону притаманна своя вишиванка. В рамках заходу засуджені змогли побачити найрізноманітніші вишиванки Тернопільщини, почути цікаву історію про символи і орнаменти української вишиванки.
Співробітниками відділу соціально-виховної та психологічної роботи і навчальним центром № 63 підготовлено виставку вишиванок.
Директор навчального центру №63 Марія Купчик розповіла: «про те, що зараз у нас відроджується традиція одягати на свято вишивану сорочку, і не лише на свято. Сподіваюсь, що це не мода, оскільки мода змінюється. А вишиванка була, є і буде оберегом для кожного з нас».
Під час виставки вишиванок, всі бажаючі мали можливість послухати пісні: «Мамина сорочка», «Вишиванка», «Два кольори» у виконанні засуджених з нагоди сьогоднішнього свята.
Ми, сучасні українці є сполучною ланкою між минулим нашої нації з її історією і традиціями та нашим майбутнім. Підтримуючи це свято – ми показуємо, що символ нації вишиванка – завжди була, є, і буде необхідною для міцності української держави.

Прес-служба
управління ДПтС України в Тернопільській області

S1980042

S1980029