Якщо раніше смартфон з виходом в Інтернет був рідкістю, яку собі могли дозволити далеко не всі, то сьогодні приблизно двадцять відсотків відвідувачів на вашому сайті потрапляють на нього через браузери на своїх мобільних пристроях. Це величезна частина і з цими людьми потрібно рахуватися, зокрема, зробити мобільний сайт, на якому вони зможуть легко дізнатися всю необхідну інформацію, не особливо при цьому напружуючись.

На жаль, далеко не всі власники сайтів розуміють всі важливість наявності зручного доступу до сайту з різних (у тому числі і мобільних) пристроїв. Такі люди не думають над тим, як зробити мобільний сайт – вони вкладають гроші в інші, більш перспективні на їх погляд напрямки. Розробка сайтів Луцьк, відповідає адаптивності та мобільності і коли люди вже дізналися, що є зручні мобільні веб сайти, і, якщо вони потрапили на звичайний сайт, швидше за все, вони просто звідти підуть. Адаптована версія життєво необхідна, якщо ви не хочете втратити частину аудиторії – особливо це важливо, якщо основна її частина – молоді люди, напевно мають смартфон або планшет з невеликим екраном.

Які переваги отримують люди, що воліють мобільні інтернет сайти

Швидкість взаємодії користувача практично з усіма елементами сайту збільшується, а це означає, що цей варіант сайту буде відзначений як зручний і, швидше за все, потрапить в закладки.
Навігація дуже проста і зручна. Всі адаптовано під невеликі екрани мобільних пристроїв.
Версія сайту для мобільних пристроїв дозволяє трохи по-іншому взаємодіяти з користувачами цих самих пристроїв.
СПОСОБИ СТВОРЕННЯ МОБІЛЬНОГО САЙТУ

Як створити свій мобільний сайт? Є два способи: використовувати спеціальний конструктор або звернутися до професіоналів, які зроблять все за вас. Далі ми розглянемо кожен з цих способів докладніше.

Отже, якщо ви вирішили робити сайт самостійно, будьте готові до того, що доведеться витратити певну кількість часу. Навіть на самих простих сервісах, вам доведеться провести деякий час, щоб повністю все оформити. У кожному разі, чогось оригінального ви не зробите – на жаль, такі системи далеко не досконалі, так що доведеться задовольнятися тим, що є. Незважаючи на це, подібні конструктори маю певні переваги – зокрема, це простота використання і можливість синхронізації контенту з вашим основним сайтом. Якщо ви не претендуєте на оригінальність і швидкість, можете скористатися будь-яким конструктором, в іншому випадку рекомендуємо вам звернутися до професіоналів, які знають, як створити мобільний сайт.

За допомогою веб-студій

Переваги звернення в студію очевидні: ви не витрачаєте свій час і просто займаєтеся своїми справами, поки інші роблять ваш сайт. Крім того, ви можете бути впевнені, що сайт буде повністю відповідати очікуванням користувачів і всі ваші побажання, зазначені при укладенні договору, будуть дотримані. Це дуже важливо, адже такий підхід дозволяє одержати не шаблонний сайт, а індивідуальне комерційне рішення для розвитку бізнесу Ви зможете значно збільшити його зручність і, як наслідок, привабливість для потенційних відвідувачів. Загалом, не бійтеся – звертайтеся за допомогою в перевірені студії і займайтеся своїми справами, поки професіонали створюють мобільну версію вашого сайту, яка дозволить розширити цільову аудиторію. Так, деяким ціна здається високою – але, повірте, версія сайту для мобільних пристроїв своєї ціни варто. а якщо ви не впевнені, що вибрати – мобільний сайт або адаптивний дизайн, – тоді наступна стаття саме для Вас. А краще зателефонуйте або напишіть нам, ми з радістю допоможемо визначити який саме варіант підходить саме для Вашого бізнесу.