Український олігарх Ринат Ахметов заявив, що зробить все можливе для збереження цілісності країни. Про це йдеться в його заяві, оприлюдненій у неділю.

Донецький мільярдер підкреслює, що майбутнє України поставлено під загрозу:

“Внутрішня політична напруженість може перерости в затяжний конфлікт і зруйнувати цілісність України. Застосування сили і неправомірні дії ззовні неприпустимі”.

Ахметов переконаний, що у кризи може бути тільки одне рішення – мирне:

“Закликаю всіх співгромадян до об’єднання заради цілісної і неподільної України. Сьогодні це – найголовніше. Важливо зберігати холодну голову, не піддаватися на провокації і приймати обдумані, зважені рішення”, – наголошується в його заяві.

“Наша сила – в згуртованості бізнесу, влади і суспільства”, – говорить Ахметов.

“Звертаюся до політиків і української влади – зробити все для забезпечення територіального суверенітету, відновлення демократії і невід’ємних прав і свобод громадян”, – також зазначено в заяві.

Він також звернувся до підприємців України і ділових партнерів українського бізнесу із закликом об’єднати зусилля і сприяти мирному врегулюванню, не шкодуючи ніяких матеріальних ресурсів.

“Упевнений, що спільними зусиллями ми відстоїмо наше майбутнє – сильну, єдину і незалежну Україну”, – говорить бізнесмен.

Українська правда