Уже вcьоме представники Громадської організації “Бережанська Самооборона” (голова Олег Захарків) побували в зоні АТО з благодійною допомогою для військових.

Ще до Великодня зібрали 7 т гуманітарної допомоги: продукти – майже 500 пасок і 100 кг м’ясних копченостей (шинка, ковбаса, сало), пасхальні яєчка, бурячки з хроном тощо, а також одяг. Частину допомоги віддали на базу вишколу військових у Борисполі, частину – безпосередньо в зону АТО, зокрема – на базу волонтерів у Слов’янську, де є добрі друзі бережанців. А ще – бійцям батальйону “Тернопіль” у м. Лисичанськ, де волонтери й заночували. Зранку на Великдень о. Іван Гуня освятив великодні кошики, благословив вояків та волонтерів. Наступним населеним пунктом було місто Новоайдар, а саме – школа-інтернат. Окрім її вихованців дарунки одержали і правоохоронці, які дислокуються в цьому місті. У кінцевій точці маршруту – м. Щастя – допомогу залишили не лише нашим військовослужбовцям, але й дітям-сиротам у школі-інтернаті. Не забули й розвідників у Луганській області, серед яких є й бережанці. На всіх блокпостах частували бійців великодніми пасками, бажали повернутися додому з перемогою.

Ця поїздка стала можливою завдяки щедрості громади Бережанщини, яка упродовж року допомагає українській армії, а також Бережанському деканату УГКЦ (отець-декан Михайло Бугай), агрофірмі “Мрія”, благодійному фон­ду “Батьківська хата”, Підвисоцькому заводу будматеріалів (директор В.Верещака), ТзОВ “МегаКом” та ін. Авто для перевезення гуманітарної допомоги надав місцевий підприємець І.Солярчик (водій С.Звєков). Вдячності заслуговують активісти ГО “Бережанська Самооборона”, волонтери Галина Сапеляк, Володимир Івашко та інші небайдужі краяни, котрі всією душею вболівають за українських за­хисників, за перемогу України над російським агресором.

Провідну неділю представники громадської організації «Бережанська самооборона» зустріли разом із українськими військовими в зоні проведення АТО. Цього разу волонтери привезли захисникам 1,5 тони великодніх смаколиків, із яких 1453 шт. пасок, близько 5 тис. яєць, понад півтони копчених м’ясних продуктів, сир, масло, закрутки тощо. Разом із продуктами самооборонці везли цінний подарунок від бережанської громади – автомобіль «УАЗ», який третього дня Великодніх свят на пл. Ринок м. Бережани освятили священики УГКЦ. Маршрут пролягав місцями дислокації волонтерських центрів, а також там, де  перебували наші земляки-бережанці.  Не минули, звичайно, й м. Слов’янськ Донецької області, де живуть щирі й надійні друзі, активісти-волонтери, котрі дуже допомагають Українській армії. Через них передали значну кількість пасок,  м’ясних  виробів та іншого. Тут, до речі, як завжди, були нагороджені смачним обідом і мали змогу відпочити.

У м. Лисичанськ Луганської області на одному із стратегічних об’єктів, де несуть службу бережанці, вояки 2-ої механізованої бригади, подарували бійцям автомобіль «УАЗ», який відновлювали упродовж п’яти місяців, а також значну кількість продуктів. Побували також і в м. Рубіжне, у військовому госпіталі м. Артемівськ, у військових 30-ої окремої механізованої бригади, щиро ділилися гостинцями з нашими захисниками на блокпостах. Такі важливі, хоч і нелегкі, поїздки вдається здійснювати завдяки активній підтримці жителів Бережанщини, місцевим церквам, багатьом небайдужим людям.

Тетяна Бідзіля, м. Бережани.

волонтери допом

2015_04_16 045