25-26 квітня Одеська школа-ліцей «Чорноморський» зустрічала фіналістів Всеукраїнського конкурсу проектів з інформатики «Весела наука» – учасники з 25 міст і сіл, які представляли 35 начальних закладів Україні зібрались для того, щоб презентувати власні доробки в номінаціях «Графіка», «Анімація» та «Короткометражний фільм».

Прикметно, що із запропонованих попередньо 173 проектів лише 47 мали змогу змагатися у фіналі. Особливо приємно, що компетентне журі у складі методистів Одеського обласного інституту удосконалення вчителів гідно оцінило і наших творчих розумниць: тож грамоти, медалі й пам’ятні сертифікати переможця у номінації «Короткометражний фільм „Моє шкільне життя“» та планшет отримали учениці Новодністровської гімназії Дар’я Димитрюк та Анна Зла. Такі ж відзнаки та грошову винагороду було вручено і класному керівнику 9-А класу Олені Миколаївні Самонюк.

Як розповіла Даша, не так давно вона по-справжньому захопилася відеозйомкою та монтажем і це вже не перша її творча робота. Тож як автор ідеї дівчина була й режисером, і монтувала матеріал, найкраща ж її подруга Аня у всьому її підтримувала. А консультувала, вчила, надихала й радила своїм вихованцям найкраща класна мама, яку діти дуже люблять і поважають. Однокласники, що стали яскравими виконавцями головних ролей, відчули творчу струну Даші і чудово втілили творчий задум автора під запальну пісню Потапа й Насті «Уді-уді» – новодністровці вже мали нагоду переглянути в мережі Інтернет це колективне відеозізнання в любові рідній гімназії.

Приємний шок і сльози, радість і гордість від звістки про перемогу неймовірними обіймами вразили наших творчих зірочок, а головне ще тим, що під час церемонії нагородження організатори демонстрували саме фільм з Новодністровська!

Незабутні враження від Одеси, шепоту моря, екскурсійної подорожі містом, зустрічей і чи не найбільше – яскравого відчуття гідного поцінування дитячої творчості й таланту на рівні держави серед численних суперників з усієї України стали можливими завдяки вагомій підтримці спонсора цієї поїздки генерального директора ТОВ «Будмонажсервіс–1» Олександра Сергійовича Гандзюка, якому щиро вдячні дівчата та їхні батьки і класний керівник.

Ось такими феєричними спогадами повертатиметься знову і знову одна шкільна історія з життя 9–А класу Новодністровської гімназії, створена спочатку просто з цікавості, якій судилося стати найкращою!

А ось за цим посиланням кожен охочий зможе зарядитися позитивом від Даші Димитрюк та її однокласників:  www.youtube.com/watch?v=PPZxCYmdBTY

Інна Гончар