В черговий раз на подвір’ї Чортківського об’єднаного міського військового комісаріату зібралася громада, родичі, близькі та знайомі, щоб відправити призовників на військову службу у лави ЗСУ. Цього разу свій конституційний обов’язок збираються виконати чотири молоді юнаки Чортківщини.

З напутніми словами до призовників звернулись голова райдержадміністрації Михайло Сташків, міський голова Володимир Шматько та військовий комісар Леонід Підручний, відзначивши, що сьогодні служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією та побажали майбутнім військовослужбовцям богатирського здоров’я, надійного родинного тилу, незламної сили духу та з честю і гідністю виконати почесну місію.
Поблагословили призовників на успішну військову службу на благо українського народу та щасливе повернення до рідних домівок отець Михайло Левкович та отець Мирослав Думич, – повідомляє прес-служба РДА.
Військовий комісар Л.Підручний звертаючись до присутніх вкотре наголосив на тому, що строковики, які будуть призвані на службу та направлені у навчальні військові частини, не будуть відправлятись у зону АТО.

2

4

5

6