Розпочали кримінальне провадження за те, що у Кременці на Тернопільщині двох суддей викинули у сміття. Нагадаємо, сміттєву люстрацію суддям влаштували вчора мешканці Кременця, невідомі у масках, громадські активісти.

Провадження зараз розпочали за статтею 377 Кримінального кодексу України – погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного, відкрили правоохоронці Тернопільщини.

За словами начальника Кременецького райвідділу міліції Володимира Галевича, 16 січня на підставі поданого до Кременецької міськради повідомлення громадської організації “Народна рада” о 14.00 відбулася акція “Проти явного беззаконня та свавілля представників органів державної ради та силових структур”.

На акцію протесту, яка відбувалася поблизу приміщення Кременецького районного суду, прийшли представники “Народної ради”, осередок партії “Правий сектор” та представники незалежного об’єднання профспілок “Трудова солідарність”.

– Близько сімдесяти учасників зібрання намагалися з’ясувати причини та обставини, які призвели до несправедливого, на їх думку, рішення суду, а саме, звільнення від кримінальної відповідальності колишнього міського голови Почаєва за вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статтею 364 (зловживання владою або службовим становищем) та частиною 1 статті 366 (Службове підроблення), – йдеться в повідомленні УМВС.

Згодом суддю Кременецького райсуду викинули у смітник, запхали в бак також голову Кременецького суду.

Зараз розшукують чоловіка, який запихав суддю в смітник.

Подію правоохоронці внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального провадження, передбаченого статтею 296 частиною 2 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Доба

Leave a Reply

Your email address will not be published.