У № 308-309-310 числі (2015) журналу „Кур’єр Кривбасу” у розділі ПРОЗА друкуються оповідання Івана ЯЦКАНИНА під загальним заголовком „Затемнення серця”, а також закінчення повісті давно минулих літ Юрія МУШКЕТИКА „Іду на ви”.

Розділ УНІВЕРС подає оповідання Марека ГЛАСКО зі вступом Марії ЧОРНОЇ „Писання інтимніше за ліжко” (переклад з польської Юрія ВИННИЧУКА та Марії ЧОРНОЇ); статтю Перрі АНДЕРСОНА „Від прогресу до катастрофи” (з англійської переклав Роман ПІЩАЛОВ). Рубрика Катерини КАЛИТКО „Контурна карта” представлена боснійським письменником Фаруком ШЕХИЧЕМ та його прозою із „Книги про Уну”.
У розділі ПОЕЗІЯ – „Записи” Володимира БАЗИЛЕВСЬКОГО, добірка віршів Теодозії ЗАРІВНИ „Перерва на життя триває” та поетичні новинки Анни МАЛІГОН „Те, що нас не вбиває…”.
Розділ УНІВЕРС містить розповідь про три поетеси еспанської Америки від перекладачки з Бразилії Віри ВОВК.
У ВИТОКАХ розміщені стаття Марка Роберта СТЕХА „Барвисті кадри легенди про Олексу Довбуша” (про кіносценарій Юрія Косача „Чорногора палає”) та п’єса Юрія КОСАЧА „Чорногора палає”, листування шістдесятників Надії СВІТЛИЧНОЇ та Миколи ПЛАХОТНЮКА, спомини Назара ФЕДОРАКА про поета Назара ГОНЧАРА „Поназар’я”.
SCRIPTIBLE подає статтю Євгена БАРАНА „Між індивідуальною правдою і колективними наклепами” про двотомник „Вибраного” Володимира Державина, розвідку Юрія БАРАБАША до проблеми етнокультурного пограниччя „Гоголь: між Миргородом і Рим-городом”, рецензію Мар’яни БАРАБАШ „Поезія на межі мовчання і слухання”.