Тіло мертвої бабусі знайшов її онук напередодні Водохреща, коли навідався в гості до старенької. Правоохоронці встановили: смерть була насильницькою

86-річну жінку з ознаками насильницької смерті виявили у власному помешканні пізно ввечері 18 січня. Це сталось у с. Заболотівка Чортківського району.

За нашою інформацією, мертву бабусю у власній хаті знайшов її 38-річний онук, який навідався напередодні Водохреща до бабусі. Він і подзвонив до міліції.

  •  На місці події працювала слідчо-оперативна група, – каже начальник сектору зв’язків з громадськістю обласної міліції Петро Колісник. – Смерть, як з’ясувалось, була насильницькою. Подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України.

Бабуся Наталя проживала сама. Як розповіли односельці, у неї було двоє дітей. Син помер, а донька вчителює у сусідньому селі.

  •  Можу сказати, що покійна була дуже порядною і доброю людиною, – повідомив чоловік, який назвався сільським головою Заболотівської сільради. Однак своїх імені і прізвища він не називав. – Я вже протягом трьох скликань головую у селі, вона жодного разу не зверталась до нас з якимись скаргами чи з інших причин.

Востаннє, як нам стало відомо, 86-річну жінку живою бачили сусіди близько 17.00. Пізно ввечері того ж дня її знайшли вже мертвою. За нашою інформацією, бабусю сильно ударили по голові.

Всі обставини цієї справи має з’ясувати слідство.

http://20minut.ua