Цього ж дня, 18 грудня, у Чортківській гімназії ім. Маркіяна Шашкевича відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Роману Рущаку – випускнику цього навчального закладу, герою, який загинув під час бойових дій у зоні АТО, захищаючи  нашу державу від російских сепаратистів та окупантів.

На урочистостях, окрім учнів та учителів, були присутні голова райдержадміністрації Михайло Сташків, голова районної ради Віктор Шепета, міський голова та учасник АТО Володимир Шматько, родичі загиблого Героя, представники військового комісаріату, друзі та знайомі.
Захід розпочався проникливими словами однокласників – всечесного отця Володимира Логуша, Оксани Зуляк та класного керівника, які згадували Романа – учня з добрим серцем і чистими помислами, який 22 роки тому навчався у цій чортківській школі, – повідомляє прес-служба РДА.
Після хвилини мовчання, якою вшанували героя, до меморіальної дошки поклали квіти і запалили свічки. Багато слів скорботи було мовлено під час урочистостей. Виступаючі висловили велику вдячність сім’ї загиблого, його вчителям за те, що виховали справжнього патріота України, який віддав за неї життя.
«Відтепер всі ми, переступаючи поріг школи, будемо зустрічатися з поглядом нашого земляка, завжди пам’ятатимемо про нього, бо не маємо права забувати про тих, хто віддав найдорожче – власне життя, захищаючи Батьківщину та рідний край», – зазначенив у своєму виступі класний керівник Романа Рущака.

2

3

5

6

7

9

10

11

12