День пам’яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам’ятний день в Україні, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших земляків. Вчора, 20 травня, у сквері Скорботи і Надії біля пам’ятника жертвам більшовицького терору 1941 р. в День пам’яті жертв політичних репресій відбулися поминальні заходи на знак вшанування українських патріотів, які були арештовані та невинно засуджені до тривалих строків ув’язнення за любов до України.

У мітингу-реквіємі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, заступник голови районної ради Любомир Хруставка, священики, молодь навчальних закладів міста спільно з громадськістю прийшли до пам’ятника, аби покласти квіти та віддати данину шани тим, хто боровся за свободу і незалежність України, нашим співвітчизникам, які стали жертвами тоталітарного режиму.
Звертаючись до присутніх, Преосвященний Владика Димитрій (Григорак) Єпископ Бучацький зазначив, що ми не маємо жодного права забувати наших справжніх героїв, які полягли за Українську державу.
Представники влади, громадські діячі та чортківчани поклали квіти до пам’ятного хреста, – повідомляє прес-служба РДА.

3

5

7

8

9