Видавництво «Віват» на Книжковому Арсеналі в Києві 22-26 квітня представить низку яскравих новинок відразу на двох стендах: на одному буде презентована актуальна сучасна література в стилі «нон-фікшн», на другому – дитячі книжки.

«Наше видавництво презентує на Книжковому Арсеналі книги сучасних зарубіжних письменників – авторів світових бестселерів і новинки українських літераторів. Сьогодні українська авторська книга – це якісний продукт з актуальних контентом і професійними ілюстраціями. Я впевнена, що наші новинки стануть справжніми бестселерами», – зазначила генеральний директор видавництва «Віват» Юлія Орлова.
Зокрема, на Арсеналі буде вперше представлена скандальна книга відомого російського письменника-сатирика Віктора Шендеровича «Блокада мозку», яку виявилося практично неможливо видати і продавати в Росії.
Ще одна новинка – книга сучасного французького історика, філософа і богослова Антуана Аржаковського «Розбрат України з Росією: стратегія виходу з піке», де представлений погляд із боку на глибинні витоки сьогоднішнього конфлікту і можливості його подолання.
Ще одна книга, що відгукується на події нашого часу, – «Гібридна війна: вижити і перемогти» відомого українського політолога Євгена Магди, який одним із перших осмислює складну природу гібридної війни.
Серед новинок також дві перекладні книги: «Війни Путіна» Марселя Х. Ван Харпена, що стала бестселером у декількох країнах і описує воєнні дії в Чечні, Грузії та Україні, а також «Технологія «промивання мізків»: психологія тоталітаризму» Роберта Джея Ліфтона, що досліджує механіку впливу тоталітарних систем на свідомість людини.
На другому стенді буде представлена дитяча література, що випускається видавництвом «Віват» під торговою маркою «Pelican».
Тут також буде презентовано низку новинок пізнавального характеру. Серед них – «Атлас тварин», який містить докладну інформацію про фауну всіх континентів і більше ніж 250 акварельних ілюстрацій Ірини Зарубіної.
Ще одна велика енциклопедія для дорослих і дітей – «Усі війни ХХ сторіччя. Карти. Зброя. Тактика» про військові дії минулого століття з перевіреною інформацією про причини і наслідки збройних конфліктів.
І батькам, і їхнім дітям напевно стане в нагоді книжка досвідченого дитячого психолога Наталії Чуб «Навіщо ходити до школи», яка допоможе впоратися з небажанням дитини відправлятися за парту.
Під час «Книжкового Арсеналу» запланована низка зустрічей з авторами книг та автограф-сесії.
Стенд видавництва «Віват» D-05, книги під ТМ «Pelican» будуть представлені на стенді В-09.
«Книжковий Арсенал» – щорічна виставка, яка проходить у Києві вп’яте, одна з головних книжкових подій у країнах Східної Європи. У 2014 році виставку відвідали близько 60 тис. осіб.

12