«Ми, учасники бойових дій в Афганістані, підтримуємо європейський вибір українського народу і глибоко обурені подіями, які відбулися в столиці України в ніч на 30 листопада 2013 року. О 4-й ранку 30 листопада на Майдані Незалежності в Києві по-звірячому було розігнано мирну демонстрацію, що проходила під гаслом «За європейську Україну!». Десятки наших співгромадян, мирних демонстрантів, серед яких значна кількість дітей, були цинічно і жорстоко побиті, отримали травми і ушкодження, пролилась невинна кров, десятки – затримані органами міліції.

Засуджуючи кривавий розгін мирної демонстрації і насильство над протестувальниками на Майдані Незалежності від імені колишніх воїнів-«афганців» Чортківщини ми заявляємо про підтримку резолюції учасників народного Віче в місті Києві від 1 грудня 2013 року.

Звертаємось до Генеральної Прокуратури України з вимогою про порушення кримінальної справи стосовно осіб, винних в антиконституційному розгоні та кривавому побитті учасників мирного зібрання.

В зв’язку із продовженням мирних акцій протесту звертаємось до усіх працівників органів внутрішніх справ та представників усіх правоохоронних органів не виконувати злочинних наказів, не вчиняти жодних актів насильства щодо мирних громадян та не брати участь у спробах розгону мирних акцій протесту на всій території України.

Правління Чортківської районної організації УСВА