Вчора, 20 листопада, жителька села Стара Ягільниця Михайлина Прокопієвна Тильна зустріла свій славний 100- річний ювілей.

Зараз жінка мешкає у місті Чорткові із сином та невісткою. Пані Михайлина прожила непросте життя. Ще будучи юнкою почала працювати в колгоспі, зазнала і голодні й холодні роки, воєнне лихоліття. Разом з чоловіком виховала двох синів, чотирьох внуків, вісім правнуків та вісім праправнуків.
До світлої оселі жінки цього дня завітали заступник голови Чортківської РДА І.О.Віват, начальник управління Пенсійного фонду України в Чортківському районі Тернопільської області Б.Г. Ситник та представники преси. Незважаючи на поважний вік, ювілярка радо зустріла гостей. Поважні гості вручили жінці подарунки зокрема, чайний сервіз та ковдру. А також зичили їй здоров’я та всіляких гараздів, – повідомляє прес-служба Чортківської РДА.
– Чортківська райдержадміністрація вітає шановну іменинницю із ювілеєм від дня народження та бажає міцного здоров’я в другому сторіччі життя. Миру, добра і добробуту, уваги і поваги від дітей, внуків, правнуків та праправнуків. Ще раз миру, щастя і добра на багато років, а особливо здоров’я, здоров’я і ще раз здоров’я,- звернувся із вітальним словом до ювілярки Іван Осипович.
У свою чергу бабуся подякував за увагу та від щирого серця побажала присутнім, як і вона, дожити до 100 років, а далі вже як Бог дасть.
За словами онуки Ірини, попри поважний вік, довгожителька не скаржиться на хвороби, має світлу пам’ять, любить говорити зі своїми рідними та знайомими. А ще, на подив, вона з точністю до днів і дат може розповісти про всі події, що довелось пережити на своєму життєвому шляху. Секрет її довголіття, як зазначила під час розмови Михайлина Прокопієвна – це сімейна злагода, молитва та праця. З роси і води Вам, шановна ювілярко!

1