14 березня виповнилося 100 років жительці села Капустинці Чортківського району Марії Петрівні Фірман… Марія Петрівна – надзвичайно доброзичлива жінка, яка цінує кожен день життя і радо ділиться теплом свого серця з рідними та близькими їй людьми.

Все своє життя ювілярка сумлінно пропрацювала на землі, звідси й черпала її життєдайну енергію.
Доля готувала жінці складні випробування, але щира і глибока віра в Бога, гаряча любов до ближніх допомогли їй вижити і досягти 100-річного ювілею. Виховала двох дітей. Тепер дарують радість життя своїй бабусі чотири онуки, вісім правнуків та шість праправнуків.
На адресу Марії Фірман у ці дні лунало багато теплих і щирих вітань: завітали у Капустинці, щоб привітати ювілярку і вручити їй подарунки і представники районної влади – Іван Віват, заступник голови РДА та Богдан Ситник, начальник управління Пенсійного фонду в районі. Але найкращим подарунком Марія Петрівна вважає глибоку повагу, шану і любов своєї родини, односельців. В цьому і є один із секретів її довголіття.
Маріє Петрівно, тож нехай Господь Бог береже Вас та рід Ваш від усіх прикрощів життя, суєти буднів, а винагороджує своїми обильними ласками і милосердям!