Ще на зустрічі 7 червня (День журналіста),  чортківські масмедійники спом`янули й ім`я журналіста Петра Шептицького – минало десять літ, як він відійшов у засвіти. Спом`януто недарма: одностайно вирішено, аби продовжив своє життя конкурс його імені, запроваджений ще 2007 року, що тривав кілька літ поспіль.

До цього поохочувала побратимів по перу свого чоловіка вдова журналіста Оксана Шептицька, загостивши на зустріч з його книжкою «Перед аркушем чистого паперу», а власне механізм реалізації такого наміру озвучив ініціатор конкурсу, головний редактор журналу «Золота пектораль» та однойменного інтернет-сайту Володимир Погорецький. Конкретизував пропозиції, уособивши спільну думку, майстер фотографічного цеху Володимир Тихович. Отож, конкурс ім. Петра Шептицького, на який подаються роботи публіцистичного характеру, художнього слова, фотосвітлини, прийматимуться  та  публікуватимуться  в  часописах  «Голос  народу», «Чортківський вісник», сайті «Золота пектораль». Триватиме конкурс до 1 березня наступного року – дати народження покійного журналіста. Участь у ньому можуть взяти уродженці і жителі Чортківщини. Переможців буде відзначено й грошовими преміями, і Грамотами. Найпомітнішою заохотою, власне, для переможця, стане можливість опублікування його твору в журналі «Золота пектораль» (паперовому носії).

Надсилайте свої твори на електронні скриньки: golnar@ukr.net (районна газета “Голос народу”); visnyk09@ukr.net (міська газета “Чортківський вісник”); zolotapektoral@ukr.net (журнал “Золота Пектораль).