В затишному лісовому ресторанчику юрмились кияни. “Кіборги” з 79-ї бригади й “Правого сектору” затримувались на півтори-дві години. Це тому, що десь на Печерську затримувався до них і Турчинов, вочевидь заклопотаний у державних справах. Приїхав, вручив іменну зброю, ну і ще мабуть “високо оцінив внесок” і виявив “глибоку стурбованість діями терористів”…

“Кіборгами” їх назвали вороги. За півроку вони лише по 15 днів були вдома. І от – проїздом через Київ. Волонтерові Юрію Бірюкову спало на думку влаштувати невеличку зустріч всіх охочих із солдатами.
“Кіборг” із позивним “Маршал” одразу ж розповів, що думає про ворога, про командування й війну. А його побратим “Богема” з добровольчого корпусу “Правого сектору” хотів похизуватись іменною зброєю від армії, та з’ясувалося, що це швидше “мєнтовський ствол”.

 

Відео, звук: Богдан Кутєпов
Монтаж: Яків Любчич

http://www.hromadske.tv/

P.S. До речі, сьогодні  героєм програми «Хоробрі серця» на 1+1 стане тернопільський «кіборг» Андрій Шараскін («Богема»), який саме зараз перебуває в епіцентрі жорстоких боїв. У мирному житті він – режисер львівського театру для дітей. У зону АТО Андрій відправився добровольцем.