1-ий Всеукраїнський конкурс малих прозових форм імені Василя Стефаника запрошує талановитих авторів віку 16+.

Метою щорічного конкурсу є сприяння розвитку малих прозових форм у сучасній українській літературі та їх популяризація авторами України та авторами, що мешкають за її межами й пишуть українською мовою. В такий спосіб підтримуємо талановитий інтелектуальний та  креативний  потенціал українців і вшановуємо пам’ять та  ім’я Василя Стефаника.

Журі опрацьовує твори у єдиній номінації: «художні малі епічні форми» – це новели, замальовки, шкіци, оповідання.

З надісланих творів члени комісії визначають «довгий список» –  до 50 робіт. З них переможців обирають до 25-ти. З них 10 учасників стають лауреатами конкурсу. (1, 2, 3 місця не визначаємо) . Всі 25 робіт (і лауреатів, і дипломантів) буде опубліковано в  альманахові «ІМПРЕСІЯ 2021» із логотипом конкурсу. Альманах буде вручено кожному переможцю. Також по примірнику цього видання буде надіслано до обласних бібліотек України. Окрім цього,  альманах стане  й електронною книгою, яку поширимо в соціальних мережах і вона  буде доступною до безкоштовного прочитання. Інші учасники з «довгого списку» отримають  як відзнаку «Творчий листок-вітання учасника конкурсу», що засвідчить  творчий потенціал автора.

Обов’язковий внесок учасника конкурсу – 250 грн. (див. Положення про конкурс)

Положення про перший Всеукраїнський конкурс малих прозових форм

імені Василя Стефаника

І. Загальні положення:

1.1. Конкурс відбувається за підтримки Національної спілки письменників України, Товариства письменників та журналістів імені Івана Франка та Громадської організації «Імпресія».

1.2. Метою Конкурсу є сприяння та розвиток всіх малих прозових форм у сучасній українській літературі та їх популяризація авторами України та авторами, що мешкають за її межами й пишуть українською мовою. В такий спосіб підтримуємо інтелектуальний, креативний  потенціал українців.

ІІ. Організатори конкурсу:

2.1. Проведення конкурсу здійснює комісія, до складу якої входять письменники, літературні аналітики, критики, науковці, дослідники малих прозових форм в українській літературі та громадські діячі.

ІІІ. Вимоги конкурсу:

3.1. У конкурсі можуть брати участь усі зацікавлені митці та молодь, які мешкають в Україні та за її межами, проте  пишуть свої твори українською мовою.

3.2. Конкурс проводиться у єдиній номінації: «малі епічні жанри» – це новели, замальовки, шкіци, оповідання.

3.3. Обсяг кожної роботи повинен містити  до 3.000 знаків без  пробілів формату А4, 14 кегль, через 1.5 інтервали.

3.4. Твір, що надсилаєте на конкурс, має бути оформлений відповідно до таких вимог:

– розміщений на сторінці стандартної розмітки; текст – набраний 14 шрифтом через 1.5 інтервали;

– сторінки твору обов’язково мають бути пронумеровані, на кожній з них в колонтитулі – прізвище автора і назва твору, емейл;

– до конкурсу приймаються твори, що не друкувалися раніше (включаючи і  соціальні мережі);

– автор має зазначити жанр свого твору (після назви);

– надсилати конкурсні матеріали можете на емейл: konkurs_IMPRESIA@ukr.net В темі листа необхідно вказати: конкурс, своє прізвище і назву твору.

3.5. До рукопису твору в окремому файлі необхідно зазначити відомості про автора (прізвище, ім`я, по батькові, рік народження, домашня адреса, телефон, місце навчання/роботи, електронна пошта, посилання на ФБ, Інстаграм, коротка творча біографія (3-5-ть рядків), фото останніх років.

3.6.Третім файлом листа учасник надсилає фото квитанції (чіткої) про переказ обов’язкового незворотного внеску на конкурсні потреби у розмірі – 250грн.

Реквізити для сплати:
ГО «ІМПРЕСІЯ»
Код за ЄДРПОУ: 44374171

П/р № UA833366770000026000052557353
в АТ «ПРИВАТБАНК»
МФО 336677
Сума: 250,00 грн.

Призначення платежуобов’язковий безповоротний внесок на конкурсні потреби. Прізвище та ім’я. Конкурс малої прози

3.7. Не подаються на розгляд журі твори у випадках, якщо:

– ці твори (повністю чи частково) були опубліковані раніше;

– не подано відомостей про автора, передбачених п. 3.5 цього Положення;

– порушено вимоги щодо надсилання  рукопису (п.3.4) ;

– не сплачено внесок учасника конкурсу.

3.8.Організатори конкурсу впродовж 3-х днів повідомлять учасника про отримання Вашого листа з твором та реєстрацію автора на конкурс.

3.9. Твори, що будуть надіслані, авторам не повертаються і НЕ РЕЦЕНЗУЮТЬСЯ.

Оргкомітет і члени журі не пояснюють учасникам, які не потрапили до «довгого списку», чим саме зумовлене таке рішення. «Довгий список» означає, що твір конкурсноздатний, але наразі – не переможець конкурсу. Списки будуть опубліковані на сторінці конкурсу.

3.10 Запрошення на Церемонію нагородження і презентаційні заходи будуть надіслані виключно лауреатам та дипломантам. Їм надійде лист від організаторів із привітанням і запрошенням.

ІV. Терміни та порядок проведення конкурсу:

4.1. Твори на конкурс можна подавати з 12 липня до 12 вересня 2021р.

4.2. За спільною згодою організаторів чи через форс-мажорні обставини (пандемія та ін.) терміни проведення заходів можуть змінюватися чи проводитимуться в онлайн-режимі.

4.3. Переможців буде оприлюднено: «довгий список» 20 вересня;  «короткий список» – 25 вересня. Церемонія нагородження відбудеться 24 жовтня 2021 року, коли вийде друком альманах  «ІМПРЕСІЯ 2021».

Усі питання, які виникають в учасників, можна узгоджувати з оргкомітетом конкурсу: konkurs_IMPRESIA@ukr.net. В темі листа вказати: «запитання щодо конкурсу».

УСПІХУ,  ДРУЗІ !