Персонал підрозділів з питань пробації (Тернопільської області) Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав…

В Україні сьогодні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Саме 15 лютого, 28 років тому завершилося виведення радянських військ з Афганістану. Україна у тій війні втратила майже три з половиною тисячі своїх синів. Десятки тисяч повернулися скаліченими – фізично чи морально. Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця.
Сьогодні, 15 лютого 2017 року, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану, персоналом підрозділів з питань пробації (Тернопільської області) проведено ряд заходів присвячених пам’ять тим, кому довелося воювати в чужих країнах.
З метою формування патріотичної свідомості, піднесення значення історії у вихованні суб’єктів пробації та належного вшанування Дня виведення військ з Афганістану, в усіх відділах (секторах) з питань пробації (Тернопільської області) відбулися інформаційно-просвітницькі заходи. В ході заходів проведені виховні бесіди та лекції із суб’єктами пробації, хвилиною мовчання вшановано пам’ять загиблих бійців, продемонстровано відео ролики та тематичні виставки літератури.
Під час вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав відбулися походи до пам’ятників загиблих воїнів-афганців, де священнослужителями були відправлені панахиди та запалені свічки пам’яті. Кожен із учасників виразив свої думки та переконання на рахунок тих подій, а також провели паралелі із сучасними подіями на сході України.
Хвилиною мовчання було вшановано загиблих земляків, що стали учасниками війни.

0CVlG13MH9A

dzYb7_Y6VG8

hiBdf3eI2J4

IMG_4275

IMG_4285