До артистів міжнародного тематичного альбому «Звуки Чорнобиля», присвяченого переосмисленню аварії на ЧАЕС, приєднався ісландський електронний музикант і продюсер Б’яркі (Bjarki), який днями приїхав до України.

Світову популярність йому приніс трек «I Wanna go Bang», який став клубним хітом 2015 року. Б’яркі співпрацює з декількома лейблами – зокрема, 2 його альбоми вийшли на відомому інді-лейблі !K7 Records, бере участь у фестивалях та виступає у клубах в Європі та США.
Раніше Б’яркі (Bjarki) записував звуки Ісландії та на  їх основі створив альбом «Happy Earthday», який присвятив її неймовірній природі. Тепер разом з Валерієм Коршуновим, українським медіа художником та автором проєкту ARTEFACT, вони відвідали Чорнобильську зону відчуження, де записували звуки Чорнобиля та отримали натхнення на створення композиції для українського проєкту «Звуки Чорнобиля», а можливо, й цілого альбому, як зазначив Б’яркі (Bjarki):
 «Кожного дня ми намагаємося боротися із природою. Цей метал, ці конструкції — вони просто заржавіють і впадуть. Природа поховає їх, з’їсть. Для неї це не проблема. Для нас це — проблема. Тому я тут, я хочу розказати історію природи. Історію про те, як вона зможе все пережити. Без нас. Що ми, по суті, — ніщо, природа — вона над усім, над нами. І саме тут я відчув це. 
Я лише можу спробувати уявити, як люди почували себе у цій ситуації, у Чорнобилі, 30 років тому. Коли потрібно було зібрати речі на три дні, і ніколи не повертатись. Покинути усе життя тут. Це дійсно історія, яка викликає емоції».
Наразі, з записаними звуками та величезним натхненням, музикант створює композиції для нового альбому про Чорнобиль в одній з музичних студій Києва:
«Наше знайомство із Б’яркі почалося після того, як 2 роки тому я записував вперше Звуки Чорнобиля, а він — Звуки Ісландії, і тоді ми вирішили, що було б круто, якби він також долучився до проєкту. І ось він спеціально приїхав до Києва, щоб відвідати Зону Відчуження та створити новий альбом», — коментує автор проєкту ARTEFACT, український медіа художник Валерій Коршунов. 
Bjarki стане третім іноземним артистом майбутнього альбому «Звуки Чорнобиля», в якому вже беруть участь: бітбоксер Dub FX, номінант на Ґреммі Крістоф Етьє (TELEPOPMUSIK), а також український гурт KAZKA, Сергій Міхалок (BRUTTO, Ляпис-98), Олександр Чемеров (Димна суміш, The Gitas), Стасік (Анастасія Шевченко), KRUTЬ, «Вагоновожатые» та ATOMIC SIMAO.