Як ми вже повідомляли раніше, Заводська  громада (Чортківщина) увійшла до перших 25-ти громад України, які відібрали  для участі в Програмі DOBRE, а вже минулої п’ятниці, 18 листопада, ця, здавалося б, віддалена перспектива стала реальністю. 

З надзвичайно важливим завданням, Заводську громаду відвідав керівник американського проекту Беррі Рід, який урочисто підписав із головою селищної ради Людмилою Павлінською Меморандум про співпрацю. Цей документ передбачає, що на протязі п’яти років громаді допоможуть написати  стратегічний  план свого розвитку,  навчать максимально ефективно використовувати отримані в результаті реформи децентралізації повноваження та фінансові ресурси,  допоможуть реалізувати конкретні проекти спрямовані на розбудову спроможності громади. Крім того громада може отримати  фінансову підтримку для системного вирішення декількох найголовніших інфраструктурних проблем громади, які будуть встановлені та визначенні як першочергові в ході ґрунтовних досліджень.

Хочеться зауважити, що Заводська ОТГ стала першою громадою в Тернопільській області (з тих, які увійшли до Програми) куди Беррі Рід приїхав особисто, щоб підписати Меморандум. В ході зустрічі, яка відбулася в приміщенні селищної ради, на якій були присутні депутати та громадські активісти селища, підприємці та представники ТзОВ «Радехівський цукор», Людмила Павлінська представила нашим стратегічним американським партнерам рік життя громади  та плани на майбутнє у відео-презентації.

Разом з іншими прибулими гостями Беррі Рід охоче поспілкувався із присутніми, відповів на питання, які  виникали, а на прощання наголосив, що хоча «децентралізація – це добре, але щоб досягти успіху, треба плідно і старанно працювати»,  а його візит це лише старт п’ятирічній  Програмі DOBRE і в найближчий період нашу громаду чекають нові робочі візити та іноземні гості.

Прес-служба Заводської ОТГ