Японський, азійський, гонконзький, свинячий, пташиний грип, ВІЧ, вірус Ебола, коронавірус – епідемії останніх століть… Чи є тут якась причина? Є! Світ виборсався із Христових рук, аби стати розпусним у руках нечистого…

Людство заливається алкоголем, наркотиками; забуло Божі заповіді; духовна гординя, маловірство, невдячність Богові, відсутність Божого страху.
Ми знаємо із Священного Писання та Передання Православної Церкви кінець світу обов’язково буде, і настане він під час другого пришестя Христового і Страшного Суду. Тоді всі люди постануть перед Богом дати відповідь за своє життя. Праведники увійдуть у блаженну вічність з Богом, грішники підуть на вічні муки. Земля і все, що на ній, буде у вогні і згорить, і буде нове небо і нова земля.
Коли вірус атакує людське тіло, пробуджується весь організм, уся його імунна система. Золоті думки Блаженнішого Святослава. А генератором імунної системи є Бог. Імунна система служить не тільки для «захисту» від хворіб. Імунна система була розроблена, щоб взаємодіяти з мікробами та очищати організм від старих, вмираючих, мертвих червоних кров’яних тілець і бактерій навіть у світі до гріхопадіння. Імунна система в світі до гріхопадіння (Гиллен і Шервін 2013) працювала, щоб допомогти розвитку тіла; в світі після гріхопадіння вона також захищає від патогенів. Саме так більшість біологів-креаціоністів розглядають імунну систему.
Зиновій Бичко