У дворику Бережанської районної бібліотеки ім. Т.Шевченка 28 липня відбулася зустріч з уродженкою с. Рогачин, поетесою, членом Спілки християнських письменників України, літературно-художнього об’єднання «Хвилі Стрия», художницею, педагогом Марією Звіришин (м. Моршин).

На захід, що пройшов у теплій, дружній атмосфері за сприяння Бережанської філії КС «Вигода» (керівник Марина Футерко), завітали шанувальники творчості поетеси, члени літературного клубу «Терези», працівники бібліотеки.

Наша землячка захопливо розповідала про своє життя,  діяльність на письменницькій ниві, презентувала авторські книжки, готові до друку вірші та прозові твори для дітей і дорослих. Радо й щиро вона ділилася своїми творчими задумами, планами на майбутнє. Шанувальники творчості Марією Звіришин знайомі з її поетичними доробками (збірки «З любов’ю до людей», «Ностальгія», «Музика слова», «Незгасиме полум’я», «Світ очима дитини», «Ідилії мрій і реалій», «Замріяні обрії», «Завтра, як і вчора» та інші), адже були учасниками творчих зустрічей із поетесою в музеях та бібліотеці, чули її виступи по радіомовленню. У збірці «Завтра, як і вчора», приміром, авторка в стилі вільного віршування закликає цінувати кожну мить життя, насолоджуватися принадами світу, що нас оточує.

Під час зустрічі присутні мали можливість оглянути твори Марія Звіришин, представлені на книжковій виставці «З любов’ю до людей», а також виставку настінних панно Марини Футерко, виготовлених гачком у техніці філейного мережива.

Тетяна Бідзіля, м. Бережани.

1