Оголошений прийом творів на здобуття Львівської обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди за 2019 рік, яку призначають у галузі національного державотворення за найкращу поетичну збірку патріотичної тематики.

Партнери конкурсу: Львівська Обласна Рада, Львівська облдержадміністрація, Національний університет «Львівська політехніка» та видавництво «Коло».
До розгляду прийматимуться збірки поезій українською мовою, що були опубліковані протягом останніх трьох років.
До розгляду не будуть допущені твори, що вже були відзначені іншими літературними преміями!
Творчі доробки на здобуття Премії подають члени Національної спілки письменників України, обласні організації національних творчих спілок, літературно-мистецькі об’єднання, товариства, фонди та громадські організації культурно-мистецького спрямування із зазначенням короткої характеристики твору та його автора, а також критичних рецензій, відгуків тощо про твір із поданням трьох примірників збірки поезій.
Наголошуємо, що здобувачі Премії не обмежені проживанням на території Львівської області.
Присудження Премії передбачається не тільки трьом авторам-переможцям, а й кращому в номінації «Молода надія» з юної літературної когорти.
Преміальний фонд Премії цьогоріч становить 50 тисяч гривень.
Вручення Премії відбуватиметься у Львові в останній тиждень травня а також презентація антології патріотичної поезії ( том – 3) під назвою «КАЛИНОПИС».
Матеріали (збірки поезій) на здобуття Премії подаються претендентом або уповноваженою ним особою не пізніше 15 квітня поточного року у Львівську обласну організацію НСПУ за адресою: 79006, м. Львів-центр, вулиця Соломії Крушельницької, 17 з приміткою: «На конкурс патріотичної поезії». Контактний телефон: 067-713-68-74.

Олесь Дяк,
керівник проекту