Літературний мистецький альманах “Курінь” Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України репрезентує творчість понад 20 літераторів з Львівської, Рівненської та, переважно, Тернопільської областей.

У черговому, 15-ому номері, читач може ознайомитися з цілим рядом творчих доробків майстрів та метрів красного письменства краю. Зокрема, з новими поезіями тернополянки Наталії Пасічник, кременчанок Юлії Бондючної, Любові Малецької, Надії Тарасюк, “Інтроверсійним денником 2016 року” Петра Сороки, перегуками поезій Олександра Смика, Галини Музик-Дричик, Наталії Близнюк, оповідання кременчанки Валентини Мамчур, повістю Світлани Антонишин “Беззахисний рай”.
Увагу читачів заслуговує і повість “Золота орда” білоруського автора-дисидента, який у свій час балотувався на пост президента Білорусі, Владзімера Некляєва, у перекладі двох шумчан – поета, літературного критика Ігоря Фарини та журналіста, історика – автора цих рядків. У цьому творі, з елементами фантасмагорії порушуються важливі морально-етичні проблеми, які стоять перед сучасною людиною.
Також перу Ігоря Фарина, у співавторстві з кременчанином Олегом Василишиним, належить рецензія “Смичок напне струну, як тятиву” на творчість поетки Дзвінки Торохтушко.
В альманасі поміщені літературні доробки метра Романа Лубківського, знаних авторів Івана Потія – поета та власника будівельного бізнесу, тернополянки Ірини Дем’янової, Лесі та Романа Біликів зі Зборова.

Володимир ГАВРИЛЮК,
м.Шумськ.

Untitled-3