Березневий вечір уже давно обійняв єство, а розніжена спрагла душа ще довго задоволено гойдалася із розкішним оберемком вражень і відчуттів, що заплела в сердечні струни ця святкова днина.

Можна було б довго сперечатися або й мітингувати про важливість декомунізації 8 Березня, про що одні з-перед одних сурмили цього дня теленовини, однак у Новодністровську ця календарна дата ознаменувалася не лише барвисто-насиченою і цілоденно-нев’янучою квітковою торгівлею, а й кількагодинним дійством музики, краси і грації, зініційованим і проведеним міським відділом культури. Тож зала Будинку народної творчості та дозвілля «Молодіжний» ледь умістила усіх охочих, хто прийшов уболівати за юними красунями, які таки наважились позмагатися у конкурсі «Міні-міс Новодністровськ–2017».

Вісім вродливих і талановитих кралечок – чарівних донечок, сестричок, онучечок, племінниць і подружок – забарвили цей день своєю дитячою неповторністю і справжністю, обдарованістю і здібністю, витонченістю і майстерністю, упевненістю і загадковістю. Упродовж чотирьох конкурсів омріяний титул виборювали учениці 1–4-их класів початкової школи Наталка Волошина, Оленка Расенко, Полінка Мельник, Іринка Харанда, Аня Пірогова, Апполінарія Кобилаш, Даша Цибульська і Катруся Тоцька. І, звичайно ж, усе це відбувалось під пильним оком журі у складі міського голови Анатолія Болдашева, начальника відділу культури Альони Присакар, викладача музичної школи Галини Ковальчук та керівника танцювального гуртка Будинку дитячої творчості Олени Скутельник. А влучні характеристики конкурсанткам і дотепні жарти-діалоги лунали зі сцени від ведучих, які вже вдруге вийшли у творчій парі до глядачів, – Олександри Мідріган та Олександра Цибульського. Тож поки дівчатка збиралися зробити перші хвилюючі кроки на своєрідний подіум, глядачі вже дещо дізнавались і про їхні мрії, і про захоплення. Дитяча невимушеність і наполегливе прагнення до перемоги, сором’язливість і помітне сум’яття, яскраві струночки жіночності й уміння артистично передати увесь творчий задум сценаристів-постановників родинного кола – усе це глядачі із задоволенням спостерігали й насолоджувались щоразу упродовж конкурсів «Візитна картка», «Мій талант», «Спортивний флеш-моб» та дефіле у вечірніх сукнях. Ми побачили і майстринь з бісероплетіння, і майже телекореспондентів, і філігранних декламаторів, і надзвичайних солістів, і тендітних акробаток. Особливо запам’ятались оригінальна презентація себе Наталки Волошиної, родинний пісенно-поетичний виступ сім’ї Цибульських, вдало музично доповнена й інсценізована візитка Ані Пірогової, а неймовірний патріотичний монолог Апполінарії Кобилаш уже вкотре до сліз розхвилював не лише її давніх прихильників.

Святкового настрою новодністровській родині, а журі – час обговорити і підбити підсумки між конкурсами додавали чарівні юні артисти: зворушливі танцюристи Даша Присакар та Влад Столока, вправні гімнастки Дар’я Руснак, Аліна Бандрабура та Дарія Ступакова, романтичний вокаліст Сашко Паламарчук та імпозантно-таємничий соліст Юліан Беженар.

Півтори години збігли, як то кажуть, на одному подихові, у бурхливих оплесках і вигуках «Браво!», яскравих спалахах десятків фото- і відеокамер та, зрештою, в напруженому очікуванні голосу журі. І ось ця мить настала. Зі щирими поздоровленнями з нагоди свята до жіноцтва різного віку звернувся міський голова Анатолій Болдашев, адресуючи від імені чоловічої половини юним, молодим і вже поважним городянкам найкращі побажання щасливих обіймів весни у Божій ласці та мирі. А згодом Альона Присакар озвучила рішення журі, а Олена Скутельник одягала на зворушено-схвильованих красунь корони-діадеми, що виблискували в унісон із оченятами учасниць, та білосніжні стрічки, на котрих золотом сяяли завойовані титули. Тож під рясні оплески глядацької зали титул «Міні-міс Посмішка» отримала Наталка Волошина, «Міні-міс Талант» – Оленка Расенко, «Міні-міс Вишуканість» – Полінка Мельник, «Міні-міс Чарівність» Іринка Харанда, «Міні-міс Грація» – Катруся Тоцька, «Другою віце-міні-міс» стала Даша Цибульська, «Першою віце-міні-міс» – Апполінарія Кобилаш». Ну а чарівна Аня Пірогова виборола омріяний титул «Міні-міс Новодністровськ–2017», яку особисто, по-лицарськи прихиливши коліно, нагородив міський голова Анатолій Болдашев. Особливої радості маленьким граціям додали й пам’ятні подарунки – всі отримали такі бажані для кожної дівчинки ляльки.

Багатобарвними спалахами вогнів, насолоди, утіхи й краси збагатилася святкова сцена у хвилинах піднесеного фіналу, подарованого пісенним дарунком від володарки численних конкурсів і фестивалів Іринки Понєтайкіної, а радісні посмішки мам, бабусь, сестричок, подруг і всіх вболівальниць свідчили про незабутні емоції та вдячність організаторам та всій творчій команді відділу культури, які зібрали у весняний букет краси незбагненну дитячу неповторність!

За красунь уболівала Інна Гончар

Фото Анастасії Жалюк та Ліни Лисенко

DSC07961

DSC07988

DSC08024

DSC08166

IMG_5263

IMG_5288

IMG_5315

IMG_5367

IMG_5456

IMG_5472

IMG_5507

IMG_5513